T/c Spice UN Spice Home ADMINISTRĀCIJAS KONTAKTI


Rīga, Lielirbes iela 29, LV-1046

KOMANDA

PAR SPICI

Sveicināts Spices mājas lapā!

«Cilvēka laime sākas no ģimenes,» teicis izcilais rakstnieks Ļevs Tolstojs. Arī mēs ticam šim nenovērtējamajam laimes avotam, tādēļ esam izveidojuši Spici par pasauli ģimenei, kur gan Tu, gan Tavi tuvie vienmēr ir gaidīti, un kur viss ir pakārtots Tavām ērtībām un vajadzībām.

Spice piedāvā iespēju ne vien iepirkties kādā no diviem simtiem veikalu, bet arī garšīgi paēst un jauki pavadīt laiku kopā ar bērniem. Plašāku informāciju par veikaliem un to atrašanās vietu meklējiet tepat - mūsu mājas lapā. Uz tikšanos tirdzniecības kompleksā Spice!

Vai Tu vēl atceries, kur iepirkies gadsimtu mijā? Šķiet, tas bija pavisam nesen, taču tolaik Latvija tikai sāka iepazīt lielveikalus. Tirdzniecības centrs Spice tika atvērts 2001.gadā un sākumā tajā bija vieta tikai 80 veikaliem.

Tagad Spice izaugusi par vienu no iecienītākajām iepirkšanās vietām Rīgā, tirdzniecības kompleksu, kas sastāv no diviem centriem t/c Spice un t/c Spice Home. Abos kopā pietiktu vietas 11 vidēja izmēra futbola laukumiem. Par pircēju ērtībām un labsajūtu rūpējas nepilni septiņi simti darbinieku. Ja viņi visi vienlaikus ierastos darbā, būtu vajadzīgi 17 maršruta autobusi.

T/c Spice sauklis «Pasaule ģimenei» nav izvēlēts nejauši, jo šeit ikviens var atrast tīkamu nodarbošanos, un laiks aizlido nemanot. Iedomājies, ja katrā veikalā iegriezīsies kaut uz minūti, Spicē pavadīsi gandrīz trīs stundas un nostaigāsi ap trīs kilometriem. Teicama sportiska aktivitāte, vai ne?

Pircēji to ir novērtējuši, un gada laikā pie mums iegriežas aptuveni astoņi miljoni klientu. Salīdzinot var teikt, ka Spicē 12 mēnešos iepirkušies visi Šveices iedzīvotāji.

162 tirdzniecības vietās ir viss nepieciešamais gan bērniem, gan pieaugušajiem. Milzīgajā Rimi hipermārketā, kur plauktos ir pietiekami daudz pārtikas, lai viena ģimene nodrošinātu sev iztiku veselus 50 gadus, paralēli ierastajam produktu klāstam atradīsi izejvielas eksotisku ēdienu pagatavošanai un gūsi iedvesmu eksperimentiem virtuvē. Iepērkoties Spices Rimi, Tava ēdienkarte nekad nekļūs garlaicīga!

Ja nevēlies gatavot pats, vari ieturēt maltīti tepat Spicē. Mūsu kafejnīcās un restorānos ir tik plašs piedāvājums un tik daudz vietu, ka stundas laikā varam pabarot visus jebkuras Latvijas skolas audzēkņus. Un arī izklaidēt jebkuru apmeklētāju, pat vismazākos. Lido bērnu pilsētiņā mazos aizraus 5D kino, automašīnas, vilcieniņš, karuselis un citas atrakcijas, savukārt vecāki varēs iepazīt modes cienītājiem speciāli izveidoto Modes aleju, vai īpaši atlasītus veikalus sporta un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Ja esi iegriezies Spicē, tad vari būt drošs, ka šeit atradīsi to, ko meklē - arī labas grāmatas, greznas rotaslietas, rokas pulksteņus, kosmētiku, smaržas, suvenīrus un ziedus. Un tas vēl nav viss. Neizejot no tirdzniecības centra, vari nokārtot darījumus bankā, iegādāties jaunu mobilo tālruni pie jebkura Latvijā strādājošā operatora, iegūt jaunu frizūru un pat saņemt vakcīnu. Spicē ir viss, kas Tev vajadzīgs! Ienāc, un tukšām rokām neaiziesi!

Spice attīstība

Atklāja 2001. gada oktobrī ar 80 nomniekiem;

2005. gada decembrī pabeidza 2. attīstības kārtu, pievienoti vairāk nekā 50 jauni veikali,

2006. gada aprīlī atklāja Modes aleju ar vairāk nekā 20 jauniem, pircēju iecienītiem un pasaulē slaveniem modes zīmolu veikaliem;

2006. gada aprīlī beidzās pārvērtības RIMI hipermārketā - tagad tajā ir sava maizes ceptuve, konditoreja, kā arī kafejnīca un svaigi spiesto sulu bārs;

2007. gada novembrī atklāja specializēto mājas preču tirdzniecības centru Spice Home ar 40 interjera, mēbeļu un mājas lietu veikaliem – tas ir lielākais šāda veida tirdzniecības centrs Baltijā;

2010. gada oktobrī noslēdzas Lielirbes ielas kreisā pagrieziena paplašināšanas un Spices teritorijas labiekārtošanas darbi – palielināta transporta plūsmas kapacitāte un autostāvvietu skaits, izveidots gājēju celiņš starp tirdzniecības centru Spice un Spice Home, un iekārtots bērnu atpūtas laukums.

T/c Spice celtniecībā un paplašināšanā investēti vairāk nekā 55,6 miljoni eiro.

Spice attīstība

Spicei nemitīgi augt palīdz vadošais Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs «Kapitel» (https://www.kapitel.ee/en/), kas līdz zīmola maiņai 2017.gada novembrī bija zināms ar nosaukumu «E.L.L. Nekustamie īpašumi». Uzņēmums ir vērsts uz ilgtermiņa nekustamā īpašuma investīcijām, un nodarbojas ar attīstīšanu, darbības uzraudzību un pārvaldību komerciālo īpašumu sektorā (viesnīcas, biznesa un biroju ēkas un rūpnieciskie īpašumi). Tā nekustamo īpašumu portfolio ietver vairāk nekā 185,000 m² nomājamas platības. «Kapitel» pieder četri no vadošajiem tirdzniecības centriem Baltijā: Viru Keskus Tallinā, Spice un Spice Home Rīgā, Panorama Viļņā. Tajos atrodas simtiem iecienītāko zīmolu un mazumtirgotāju, un tirdzniecības centri ir populārs iepirkšanās galamērķis vairāk nekā 36,5 miljoniem apmeklētāju katru gadu. Gandrīz 2000 cilvēku aizvada savas darbadienas četrās «Kapitel» biroju ēkās, savukārt divās viesnīcās Tallinā ik gadu tiek izmitināti vairāk nekā 300 000 cilvēku. Uzņēmumu 1997. gadā nodibināja igauņu uzņēmēji. 2016. gadā tā ieņēmumi bija 42 miljoni eiro. Šobrīd «Kapitel» Igaunijas, Latvijas, Lietuvas filiāles nodarbina 50 cilvēkus.T/C SPICE PLATĪBA UN NOMNIEKU KLĀSTS

Kopējā Spice platība 77 600 m2
Tirdzniecības platība 41 112 m2
Bērnu atrakciju pilsētiņa Vairāk nekā 2000 m2
LIDO ēdināšanas komplekss 2 000 m2
Kopējais veikalu skaits šobrīd 162
Autostāvvietu skaits 1291 atklātās, 700 slēgtās
(kopīgas ar t/c Spice Home)
Apģērbu veikali 41
Apavi, somas 18
Veļa, zeķes 5
Sports un brīvais laiks 4
Hiperveikali Rimi & Elkor Centrs 2
Bērnu preces 12
Dāvanas, suvenīri, aksesuāri, 11
Grāmatas, ziedi 10
Juvelierizstrādājumi, pulksteņi 10
Farmācija, optika 4
Kosmētika, parfimērija 12
Pakalpojumi, bankas 18
Elektronika, IT, telefoni 4
Mājas lietas, interjers 4
Delikateses 4
Restorāni, kafejnīcas 13