Dzīvosim tagad, nevis vakar vai rīt!

02.05.2016

                 Labrīt! Lai labāk veiktos nedēļas darbi sāksim domāt par nogali. Jā, par to gauso sestdienas rītu terasē vai uz balkona....Grāmata, kafija ar pienu un silta saule. Tāds pārpasaulīgs miers ir obligāta nepieciešamība šajā trakajā ritenī. Arī tad ,ja darbu kaudze spiež pie zemes vajag atrast laiku tā -nekonedarīt. Pa dienu aizmirsties, bet vakarā...

Vakarā aicini draugus. Iekarini savā terasē lampiņu virtenes un iededz sveces. Redzēsi kā mainās sajūta. Esmu jau sākusi baudīt un priecāties par šiem garajiem, gaišajiem vakariem,kuru mums nav nemz tik daudz. Baudīt, baudīt, baudīt, tas ir vasaras atslēgvārds.  Svarīgākais protams ir process, bet nemazāk svarīgi ir vide. Tā ir mana mazā vājība- būt skaisti, estētiski un laikmetīgi. Tev vienmēr ir izvēle. Arī man. Tādēļ tagad tā, kā patiktu man.null    Es baudu ar acīm. Man patīk ,ka viss estētiski sader, ka ir skaistas un mierīgas krāsas. Man saprotamas formas un sajūtas. Tādēļ priecājos, ka savu brīvo laiku varu pavadīt sev piemērotā vidē. Šoreiz domāju par grafiskām formām un krāsām. Tas ko šobrīd jūtu ir pamatīgums formās un līnijās. Patīkami mani iepriecina ,ka  teju visu šo sajūtu varam iegādāties vienā  tirdzniecības centrā -Spice. Šis pavasaris mani veikalu piedāvājumu ziņā ir pārsteidzis. Beidzot ,beidzot mums ir pasaules tendences par saprotamām cenām. Savu terases sajūtu šogad es jūtu melnbaltu, nedaudz grafisku un ar koka rakstu un krāsu. 

null

null

Skaists atklājums ir šie Acapulco chair no veikala The Pier, 99eur, pieejami gan balti, gan melni eksemplāri(esmu manījusi arī krāsainus). Tie vienlīdz labi iederas kā eksterjerā tā interjerā. Pa vasaru skaists aksesuārs terasei un uz ziemu, ieklājot iekšā plediņu, vai zvērādu iegūstam viesistabas mēbeli. Krēsls, kas tevi apskaus un atbalstīs visu ķermeņa izliekumu. Terasē ātri nožūs pēc lietus, savukārt viesistabā ķermenim, ļaus ieritināties plediņā. 

null

Plaukstas priekā situ ,kad veikalā The Pier ieraudzīju arī šo paklājiņu (29eur ), kas arī vienlīdz labi kalpo kā terasei, tā viesistabai. Kā guļamistabai, tā virtuvei. Absolūta tendence par pieņemamu cenu.

null

null

Skaista nianse ir raupji apstrādāta koka taburete, ko var izmnatot kā nakts galdiņu pie gultas, puķupoda paaugstinājumu, galdiņu kur uzlikt sulas glāzi, vai vienkārši kā mazu taburetīti. Veikals The Pier, 44eur. 

null

Ja terase, tad zaļumi, zaļumi, zaļumi. Pazust mazā džunglī ir šis sezonas galvenā aktualitāte . Pītas,labi nostrādātas, dažāda lieluma detaļas arī ir šis vasaras tendence. Piemēram,  šie grozi veikalā The Pier (14.00eur - 29.00eur) 

null

nullnullnullnull

Neapstrādātas koka detaļas ir nākošais šīs sezonas hīts. Īpaši , ja tās parādās perfekti veidotā interjerā vai eksterjerā . Koka ratiņi/galdiņš no veikala Alan Deko(199eur )  būs tavs šīs vasaras terases sabiedrotais. 

null

Man šāds auto būtu vairāk kā aksesuārs, iespējams ģimenei ar bērniem šī ir vajadzība. Tad nu apvienosim patīkamo ar lietderīgo un kopā sanāk skaists, dabīgs kopskats. Jāņa Rozes grāmatnīca, ap 200 eur. 

nullnullnullnullnull

null

null

null

null

Grafiski plediņi, spilveni, paklāji kā no grāmatas attspoguļo šī mirkļa tendences interjera aksesuāru modē. Otrs lielais valis šobrīd ir marmors, ja precīzāk, tad marmora raksta interpretācijas. Marmors ir statusa apliecinājums. Bet , ja tas nav tik svarīgi, tad ļoti labi izskatās arī šis marmora zīmējuma māla trauks no The Pier, 29eur. Grafiskās formas turpinot Alan deko 36eur, svečturis ar rombu un grafisku rakstu lieliski papildinās šāda veida terases interjeru. Trešā lielā aktualitāte ir betons. Lai tas nav pārāk smagnējs, tad iesaku to izmantot tikai aksesuāros. 

Imidža bildes no Pinterest.com , produktu bildes no www.pier.lv , www.alandeko.lv