Kad tuvojas īsākā nakts....

07.06.2017

                   Kaut arī laikapstākļos to vēl nejūt, bet es skaidri jūtu - ir sākusies Vasara! Un kāzu laiks arī ir klāt. Ļaušu jums ieskatīties mazajās kāzu aizkulisēs. Viena būtiska lieta kāzās ir vakariņu galda noformējums. Maza, jauna tendence ir veidot katra viesim individuālu šķīvja laukumu un ēšanas zonu. Jauki, ja jums pa rokai ir vienāda stila, bet dažādu krāsu un formu šķīvji. Ja nav, tad ziniet, ka Spice Home noteikti tādus atradīsiet! Noteikti svarīgi atcerēties par dažāda līmeņa augstumiem galda vidū. Ir atgriezusies audumu krāsošanas un batikošanas ēra. Ja ir luste pindzelēties, tad noteikti iesaku - jauks rezultāts. Mazais ieteikums - es bieži par galdautu izmantoju aizkarus, tie jau ir apšūti un apstrādāti. Šie konkrētie (konkrētais galdauts) ir no veikala Jysk aizkariem, kas ir nokrāsots ar pelēcīgi brūniem krāsas pleķiem. 

                   Savukārt koka svečturi ar stikla kupoliem ir no veikala The Pier. Tie lieliski pilda šo paaugstinājumu funkciju un piedevām ir arī svečturis. Uz viena no tiem ir pacelta arī kūka.  Koka detaļas šajā sezonā kļūst ar vien populārākas. Tā teikt, atgūst veco spozmi. Koks kā materiāls ir ļoti, ļoti pateicīgs. Un par laimi tas jauki iet kopā ar manu mīļāko - pelēko. 

                   Izmanto ēdienu kā dekorācijas, šoreiz lielu lomu galda klājumā spēlē kūkas. Divas skaļas un drosmīgas kūkas. Nebaidies riskēt ar trakām idejām - tas vienmēr atmaksājas. 


Šogad īpaši jāskurinās vegāniem un dzīvnieku aizsargiem, jo modē ir dzīvnieku detaļas - ādas, ragi, zobi, galvaskausi, spalvas utt.  Un es šoreiz esmu izmēģinājusi visādas komplektācijas. Galvaskaus uz kūkas – šķīvī. Ragi līgavaspušķī un ragi galdakompozīcijā. Āda uz zemes un āda zem šķīvja un uz galda. Robežu tikpatkā nav. 

Aksesuāri no  veikala The Pier

Aksesuāri no veikala Alan Deko 
Stils, koncepts, dizains - Baiba Prindule-Rence www.feja.lv 
Fotogrāfija - Linda Lauva www.lindalauva.lv 
Grafikas dizains, ielūgumi, apgleznots tekstils - Alise Upmale
Sveces - Munio Candela Official Page https://muniocandela.eu 
Floristika - inbloom
Govs āda - Alan Deko
Svečturi - The Pier
Apģērbu stils - Iveta Vecmane
Grims - Julija Balinska
Druka uz saplākšņa - DECOR PRINT
Salvetes - Inmost Home
Kūkas - ceputortes.lv