Rudens miegam gatavojoties

19.09.2016

“Kurš nav zem segu kārtas midzis, nemaz nevar kārtīgi pamosties.” Lai arī atvasara mūs vēl lutina, laiks domāt par rudens migu un visu nepieciešamo laiskiem rudens vakariem gultā, kas varbūt nav paredzēta tikai gulēšanai, bet arī vēliem rītiem un agrām pēcpusdienām.

null

null

Spilveni - jo vairāk, jo labāk. Ja gulēšanai tie traucē, tad sēdēšanu dara tikai ērtāku. Ar labu literatūru, tējas krūzi vai vienkārši diendusiņā. Kā princeses un prinči, pilnīgi mierīgi iztiekot bez zirņiem zem tiem! :)

null

Pledi, segas un sedziņas, lai siltāk un skaistāk! Viens gultas pārklājs - tas ir labi, bet vairāki, tas jau ir lieliski. Aktuālā raupjā adījuma faktūra atsvaidzinās arī ļoti klasisku gultas klājumu, un kārtu kārtā viens virs otra gan sildīs kājas, gan priecēs acis.

null

null

null

Drošākā no krāsu izvēlēm - balts un pelēks visā tā niansēs un gradācijās. Neesmu redzējusi pelēko, kas man nepatiktu un nedraudzētos ar citiem. Pelnu tonis un asfalta nokrāsas, dūmaka un miglas sajūta - tāds miers un mājīgums! Kā Imants Ziedonis rakstījis: “Tikai tāpēc, ka es esmu,citas krāsas var izcelties.” Un Tu, mājas saimniek un gultas iemītniek, esi tā krāsa, ar savu ikdienu, priekiem, rūpēm un notikumiem!

null

Dari nepareizi!

Par naktslampiņu var tapt arī klasiski ģeometriskā galda lampa, ar kuru ērti var manevrēt, mainot lenķi lasīšanai vai fona apgaismojumam, bet par naktsskapīti - koka bluķi.

null

Lai grīdai nav auksti!

Guļamistaba pieprasa pēdu komfortu īpaši gada vēsākajā laikā, tāpēc vienas telpas ietvaros varam izmantot vairākus paklājus, saskaņojot to tonalitāti, ļaujot to formām un faktūrām atšķirties. Lai var mainīt, grozīt, bīdīt, nest uz citām istabām, kad apnīk un vieglāk arī kopt!

Un ja ir viss nepieciešamais rimtiem mirkļiem guļamistabā, tad var arī apmākties debesis, stundām līt lietus un nepārstāt, jo ir sava vieta un miers zem segas! :)

null

Uzstādījums : Baiba Prindule

Fotogrāfs : Miks Šēls /Life is Life Photography

Teju visi redzamie aksesuāri iegādāti Spice Home veikalos