Ar lāzeri pret lieko apmatpojumu

03.05.2017

Ar lāzeri pret lieko apmatpojumu

No nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties dažādos veidos, bet viena no modernākajām un efektīvākajām ir lāzerepilācija.

Lāzerepilāciju var pielietot dažādām ķermeņa zonām – sejai, krūtīm, kājām, rokām, padusēm un bikini. Metodes priekšrocība ir tā, ka pēc pareizi veikta pilna procedūru kursa, ar katru nākamo epilācijas reizi ataugušie matiņi kļūs aizvien retāki un smalkāki. Pēc tam šī korekcija būs jāveic tikai apmēram reizi pusgadā vai gadā. Turklāt nav jāgaida, līdz matiņi būs pietiekami gari, vai jābaidās no iekaisumiem.

Procedūru skaits un periodiskums atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matu augšanas ātruma, to resnuma un cietības. Parasti pēc četrām līdz astoņām lāzer/fotoepilācijas reizēm matu daudzums samazinās. Manāms efekts parasti sasniedzams pēc otrās vai trešās procedūras, jo gaisma iznīcina tikai tos folikulus, kuri atrodas augšanas (anagēnā) fāzē.

Šobrīd lāzerepilāciju ar jaunāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju DEKA Motus AX Alekandrīta iespējams veikt arī VC 4 T/C Spice filiālē. Lāzers ļauj atbrīvoties no gaišiem un smalkiem matiņiem jebkurā sejas un ķermeņa daļā. Procedūru var veikt visiem ādas tipiem un tā nerada diskomfortu un ādas kairinājumu, tāpēc īpaši piemērota jutīgām ķermeņa vietām. Kaut arī šī lāzera uzgalis ir neliels, procedūra norit ievērojami ātrāk kā ar citiem līdz šim Latvijā pieejamiem lāzeriem. Atšķirībā no cita veida lāzerprocedūrām, šīs laikā kontakta gēla vietā pielieto speciālu eļļu.

Foto: VC4, Shutterstock