Ārpus rāmjiem. Aktuālākās acu ēnu paletes

08.11.2018

Attiecībā uz acu grimu šajā rudens/ziemas sezonā valda īsts avangards. Ja līnijas – tad pamanāmas, ja krāsas, tad košas vai neierastās kombinācijās. Glamūrs atvirzās otrajā plānā, uzmanības centrā ir sieviete, personība, kura vēlas atšķirties. 

Metālika 

Nav vienas konkrētas krāsas, kas šajā sezonā dominētu pār citām, bet ir viena galvenā tekstūra – metālisks spīdums. Joprojām aktuāli klasiskie zelta, sudraba un bronzas pigmenti, kurus var izmantot kā klājot vienus pašus uz plakstiņa, tā visapkārt acij. Metālika ir veids, kā mainīt tēlu un viegli transformēties no mirdzošas disko dīvas uz skarbu rokzvaigzni.

Bobbi Brown Starlight Crystal  acu ēnu palate ar astoņiem maigiem toņiem - metāla, mirdzošiem un matētiem pigmentiem. Ideāla, lai radītu grimu gan ikdienai, gan vakaram dienā vai naktī. Izsmalcināta svētku kastīte, metāla interjerā ar spoguli. EUR 78,99.

Dior 5 Couleurs Glow Addict acu ēnu palete ar spilgtākām krāsām un vairākām tekstūrām, kas dod iespēju katrai sievietei radīt interesantu, modernu grimu un realizēt vispārdrošākās idejas. EUR 62,49.


Krāsu spēks

Košas un pamanāmas krāsas atdzīvina šo rudeni, neļaujot ieslīgt pelēcībā. Līdzīgu toņu palete – tas taču ir tik garlaicīgi! Uzmanības centrā šajā sezonā ir ekscentriskas elektro krāsas un izteiksmīga zilo toņu palete. Līdzās izpludinātām krāsu pārējam aktuālas ir arī strikti nodalītas krāsu līnijas.

Pretty Vulgar Pretty Birdie acu ēnu palate ar 12 ilgnoturīgiem un dzīvīgiem toņi ar augstu pigmenta saturu. Matētas, mirdzošās un zīdainās acu ēnas, kuru konsistence ir izsmalcināti vienmērīga, krēmīga un sapludināma ar citiem toņiem. EUR 30.

Urban Decay Naked Cherry Palette cu ēnu paletes toņi iekļauj maigas, matētas ēnas un mirdzošas metāliskas, kas variē no krēmīgiem plūmju toņiem līdz pat tumši violetiem ķiršu toņiem. Ēnas ir izcili pigmentētas, noturīgas un viegli pludināmas cita ar citu. EUR 54,99.

Pieejams Douglas Select.

Foto: Shutterstock, publicitātes.