Atklāj jauno Chanel N°5 L’EAU

17.01.2017

Ja leģendārais aromāts Chanel N°5 šķiet par smagnēju, laiks izmēģināt tā jauno versiju Chanel N°5 L’EAU, kas ir vieglāks un svaigāks par savu priekšgājēju.

Jaunā aromāta priekšplānā izvirzās Chanel N°5 pamats – maija roze. Jau kopš 1921.gada aromātā izmantotās rozes tiek audzētas Grāsā, kur zied vien divas nedēļas maija mēnesī. Tad tās tiek novāktas un transportētas uz rūpnīcu, kur no vidēji 400 kg rožu ziedlapiņu iegūst ½ kg tā absolūta. Sirds notīs atveras svaigās citrusaugļu notis, izteiksmīgs jasmīns, kā arī ilang ilang, kurš šajā smaržu versijā ieguvis kraukšķīgāku pieskaņu. Pati galvenā izmaiņa attiecas uz beigu noti - sandalkoku, kurš kombinācijā ar ciedru kļuvis vieglāks, tādejādi mainot leģendārā Chanel N°5 smagnējo koptēlu. Protams, neiztikt bez aldehīda, taču blends starp dabisko un sintētisko ir ļoti sabalansēts, kas ļauj fiksēt svaigumu un padarīt smaržas noturīgākas.

Jaunais Chanel N°5 L’EAU ir svaiga, tīra, balansēta, jauneklīga un iztēli rosinoša smarža. “Es vēlējos pastāstīt šo leģendāro stāstu citādākā veidā, izmantojot ļoti mūsdienīgus aspektus,” atzīst smaržu autors, parfimērs Olivers Polžē. Viņš nenoliedz, ka N°5 vienmēr būs Chanel smaržu identitātes pīlārs, taču pienācis laiks šajā grāmatā pāršķirt jaunu lappusi.

Chanel N°5 L’EAU reklāmas seja ir 17 gadus jaunā Lilija Rouza Depa (Lily Rose Depp), kura  nav izvēlēta nejauši. Viņas māte, pazīstamā franču aktrise un modele Vanesa Paradī (Vanessa Paradis), bija Chanel Coco aromāta reklāmas zvaigzne 1991.gadā. Tādā veidā viņa atspoguļo paaudžu saikni, akcentējot Chanel spēju mainīties, saglabājot modes nama tradicionālās vērtības. Pats Chanel boss Karls Lāgerfelds (Carl Lagerfeld), kurš pazīst Liliju Rouzu kopš bērnības, nodēvējis viņu par “satriecošu jaunās paaudzes meiteni ar visām zvaigznei nepieciešamajām īpašībām.”

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes