Atklāt ādas patieso potenciālu

27.12.2018

MÁDARA jaunums – Infinity drops serums un izsmidzināmā esence ar probiotiķiem palīdz ādas imunitātei, stiprinot tās aizsargbarjeru, kontrolējot iekaisuma procesus un stabilizējot mikrofloru.

Tādejādi āda tiek pasargāta no ārējās vides ietekmes, atjaunošanās procesi notiek aktīvāk, uzlabojas ādas mitruma balanss un tekstūra. 

Seruma sastāvā ir unikāls probiotiķu ekstrakts, sēņu biopolimēri, provitamīns D un madaras auga polifenoli, novērš dehidratāciju, līdzsvaro ādas mikrobiomu un neitralizē oksidatīvo stresu. Serums izlīdzina un mīkstina ādu, padarot to ievērojami gludāku un vienmērīgāku. Mazina jutīgumu un apsārtumu. Piemērots jebkura tipa ādai – īpaši sausai, stresam pakļautai, jutīgai, nobriedušai, atopiskai un novājinātai.

Lietošana: Uzklāj uz tīras sejas, kakla un dekoltē ādas. Pēc tam lieto mitrinošu krēmu. 


Serumu iesaka lietot kopā ar Infinity Mist izsmidzināmo esenci. Tā satur  probiotiķu ekstraktu, mitrinošus augu cukurus un hialuronskābi, kas normalizē ādas mikrobiomu, nostiprina tās mitruma barjeru un novērš transepidermālo ūdens zudumu, kamēr madaras auga polifenoli neitralizē vides faktoru kaitīgo ietekmi. Piemērota jebkura tipa ādai. kas satur hialuronskābi un novērš sausuma sajūtu.

Lietošana: Izsmidzināt uz tīras sejas, kakla un dekoltē ādas no rītiem un visas dienas garumā. Droši vari izmantot arī virs grima.

Cena: €90 (komplekts).

Pieejams MÁDARA veikalā.