Dabiskai aizsardzībai no saules

19.04.2018

Pēc gandrīz 5 gadus ilgiem pētījumiem MÁDARA ir radījusi 4 unikālus SPF produktus sejai un ķermenim, apvienojot intensīvu aizsardzību pret starojumu ar rūpēm par ādu, vienlaikus uzlabojot ādas izskatu. 

Ķīmisko un dabisko filtru salīdzinājums

Ķīmiskie saules aizsargprodukti iekļūst ādā un absorbē saules starus, savukārt dabiskajos sauļošanās krēmos izmantoti uz minerālu (titāna dioksīda vai cinka oksīda) bāzes veidoti filtri, kas atstaro kaitīgos UV starus. Pētījumos pierādīts, ka ķīmiskie filtri izraisa dažādus veselības riskus (uzkrāšanās ķermenī, iespējams kairinājums un pat hormonālas izmaiņas). Turpretī minerālfiltri (zināmi arī kā dabiskie jeb fiziskie) tiek uzskatīti par daudz drošākiem un iedarbīgākiem.  Dabiskais sauļošanās krēms veido fizisku aizsargbarjeru un iedarbojas uzreiz pēc uzklāšanas. Tā kā krēma darbība nav atkarīga no ķīmiskām reakcijām, tas darbojas tik ilgi, kamēr vien atrodas uz tavas ādas (tādējādi visas dienas garumā šo produktu, salīdzinot ar ķīmiskajiem aizsarglīdzekļiem, būs jāuzklāj retāk). MADARA SPF produkti NESATUR ne ķīmiskos UV filtrus, ne konservantus, sintētiskas smaržvielas vai krāsvielas. Tomēr sauļošanās krēmus ir viegli uzklāt, un tie neatstāj uzkrītošu baltu slāni.

Produktu sastāvā ir cinka oksīds, kas spēj nodrošināt visaugstāko aizsardzību pret UVA un UVB stariem, kā arī antoksidantiem bagātā ziemeļu pūķgalve, kas palīdz neitralizēt brīvos radikāļus un aizkavēt pāragru novecošanos, samazinot smalkās līnijas un krunciņas uz sejas. Visi produkti satur arī augsta un zema molekulārsvara hialuronskābi, kas palīdz nodrošināt intensīvu mitrināšanu un novērš sausuma sajūtu, kā arī aveņu sēklu eļļu, C, A vitamīnus, ozola mizas, vīnogu kauliņu un zaļās tējas lapu ekstraktus. Tādejādi krēmi palīdz arī novērst pigmentācijas plankumus, saglabā ādas dzīvīgumu un veselīgumu.

MÁDARA dibinātāja un produktu līdzautore Lotte Tisenkopfa Iltnere: “Šos produktus esmu gaidījusi vairāk nekā desmit gadus! Radot mūsu jaunos saules aizsargproduktus, mēs palīdzam risināt vienu no sarežģītākajiem kosmētikas nozares jautājumiem – kā efektīvi un droši aizsargāt ādu no UV staru postošās ietekmes? Es lepojos ar mūsu sertificētajiem dabiskajiem saules aizsarglīdzekļiem – tie satur drošas sastāvdaļas un padara ādu skaistu un starojošu.”

Produkti pieejami MÁDARA veikalā. Cena no EUR 27 – EUR 29.