Dabiskas rūpes par roku ādu

30.05.2017

Mūsu rokas ir pakļautas saules gaismai, mainīgām temperatūras svārstībām, biežai mazgāšanai, tāpēc nav pārsteidzoši, ka uz roku ādas var parādīties pirmās novecošanās pazīmes. Šajā situācijā rokām ir īpaši nepieciešama aizsargājoša un vitalizējoša kopšana.

Dabiskās kosmētikas zīmols Dr.Haushka papildinājis savu  Atjaunojošās līnijas klāstu ar roku krēmu. Tā sastāvā ir bagātīgas eļļas un vaski, kas intensīvi kopj un aizsargā ādu, - avokado, mandeļu, jojobas, kokosriekstu un olīvu eļļa, makadāmijas, kakao un šī sviests. Sastāvā ir iekļauti arī ekstrakti uz ūdens bāzes, kas stimulē un veicina mitruma līmeni ādā, - sarkanais āboliņš, kosa un kalanhoja. Krēms ātri iesūcas, patīkami smaržo, padara ādu zīdaini gludu.

Atjaunojošo roku krēmu var izmantot arī kā roku masku. Maigām kustībām uzklājiet uz abām rokām divreiz lielāku roku krēma daudzumu kā ierasts, – virzoties no plaukstu priekšpuses uz delnu līdz plaukstu locītavām. Pēc uzklāšanas ietiniet rokas dvielī, relaksējieties un 5-8 minūtes izbaudiet patīkami sildošo sajūtu.

Foto: Shutterstock, publicitātes

Pieejams: U/v Debenhams, Benu aptiekā, Eko veikalā Biotēka