Dāvanas mammai, meitai un draudzenei

14.12.2016

Dāvanas mammai, meitai un draudzenei

Kura sieviete gan nepriecāsies svētkos saņemt dāvanu, kas palīdzēs vairot viņas skaistumu. Piedāvājam 10 dāvanu komplektus dažādām vecuma grupām.

Līdz 25 gadiem


The Body Shop dāvānu komplekts 

Ceļojuma tilpuma dāvānu komplekts ar ābolu un kanēļa aromātu. Komplektā ietilpst ķermeņa sviestkrēms, ķermeņa losjons, dušas želeja un ķermeņa skrubis ekskluzīvā ābola dizaina kārbā.

€ 28, 00 The Body Shop veikals


Clinique Concern Kit Anti Blemish ādas kopšanas komplekts

Komplekts problemātiskai, taukainai un kombinētai sejas ādai. Attīra ādu no aizsprostotām porām un kontrolē sebuma izdalīšanos. Komplektā ietilpst attīroša želeja, mitrinātājs, attīrošs losjons un kosmētikas somiņa.

 € 14, 99 Douglas

 

STENDERS greipfrūtu ādas kopšanas dāvanu komplekts 

Kolekcija ikdienas ķermeņa kopšanas rituāliem – aromātiskā dušas želeja maigi attīrīs ķermeni, svaiguma pilnais ķermeņa jogurts mitrinās un nogludinās ādu,  aizsargājošais, dziļi barojošais roku krēms piešķirs maigumu katram pieskārienam.

€ 12,95 Douglas


 No 35 līdz 45 gadiem


Collistar Talasso ķermeņa kopšanas dāvanu komplekts 

Komplektā ietilpst uzmundrinošs dušas krēms ar ēteriskajām eļļām un ķermeņa krēms ar bagātīgu aktīvo sastāvdaļu kokteili. Ķermeņa āda kļūst tvirtāka, stingrāka un tonizētāka.

 € 34,95 Douglas


Clinique acu grima dāvanu komplekts

Komplektā ietilpst  želejveidīgs krēms ādas kopšanai acu zonā, pagarinoša un apjomu piešķiroša skropstu tuša, acu kosmētikas noņēmējs un kosmētikas somiņa

€ 42,95 Douglas


Yves Saint Laurent dekoratīvās kosmētikas dāvanu komplekts

Komplektā ietilpst kuplinoša skropstu tuša, kas nodrošina maksimālu apjomu no saknēm līdz galiem, acu kosmētikas noņēmējs un mitrinoša grimma bāze.

€ 33,95 Douglas

 

45+

Baylis & Harding Skin Spa ķermeņa kopšanas komplekts 

Komplekts ar citrona, bazilika un salvijas aromātu, kurā ietilpst ķermeņa attīrītājs, dušas krēms, vannas piens, ziepītes, vannas kristāli un sūklis.

€ 27,45 Douglas


Thalgo Hyaluronic ādas kopšanas dāvanu komplekts 

Komplekts dziļākai ādas mitrināšanai un sīko krunciņu izlīdzināšanai, kurā ietilpst mitrinošs dienas krēms, sejas maska un līdzeklis grumbu aizpildīšanai.

 € 80 Douglas


Grace Cole Romantic Rose roku kopšanas komplekts 

Komplekts ar patīkamu rožu aromātu, kurā ietilpst roku ziepes un roku krēms.

 € 4,95 Douglas


Estée Lauder Sumptuous Infinite dāvanu komplekts 

Komplektā ietilpst pagarinoša un kuplinoša skropstu tuša un augstas intensitātes lūpu krāsa, kas vienlaikus mitrina lūpas visas dienas garumā.

€ 35.45 Douglas

Teksts: Ageless.lv

Foto: Shutterstock, publicitates foto