DAYTOX - kosmētika, kura izvada toksīnus

25.05.2016

null

Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas veic nozīmīgu regulējošo un kompensējošo funkciju. Apkārtējās vides piesārņojums, UV starojums, neveselīgs uzturs, nikotīns un stress – tas viss atstāj ieteikmi arī uz mūsu ārējo izskatu, jo āda ir veselības un labsajūtas spogulis. Lai cīnītos ar toksīniem, kuri izvadās caur ādu, DAYTOX radījis 14 produktu sēriju, kas satur aktīvas detox sastāvdaļas antioksidantus dziednieciskās eļļas un augus.

null

Toksīnu izvadīšana sevī iekļauj gan uzturu, gan fiziskās aktivitātes, gan atbilstošu ādas kopšanu. Apopojot šos pamatprincipus, mēs ne tikai jutīsimies, bet arī izskatīsimies labi. DAYTOX līdz ar toksīnu izvadīšanu, vienlaikus arī rūpējas par šūnu aizsardzību un veicina ādas  atjaunošanos.

null

DAYTOX līnijas produktos izmantotas tādi dziedieciski augi un eļļas, kā nātres, kosas, sezama, amaranta, mandeļu, rīsu asnu, avokādo. Šī kosmētika satur sēcīgus antioksidantus - Q10, E un C vitamīnu, kā arī patentētas aktīvās detox sastāvdaļas, kas veicina šūnu DNS aizsardzību. DAYTOX nesatur silikonus, parabēnus, mākslīgās krāsvielas, alergēnus un parafīna eļļas, nav pārbaudīts uz dzīvniekiem.

Cena no EUR 9.99 - EUR 24.99

Pieejams ekskluzīvi Douglas

Teksts: Ageless.lv

Foto: Shutterstock, publicitātes foto