Dior aicina svinēt dzīvi!

12.12.2017

Dzīvesprieks, izsmalcinātība un greznība raksturo Dior Jaunā gada make up kolekciju. Tā sevī apvieno kontrastus - dārgakmeņu mirdzumu un roka stilistisku. 

Kolekcijā dominē dziļas krāsas, mirdzums un svaigums. Inovatīvās produktu formulas saplūst ar ādu, sniedzot mirdzuma efektu un izceļot sejas vaibstus kā dienas, tā vakara apgaismojumā.

Lūpu krāsa ir viens no galvenajiem sievietes glamūra aksesuāriem. Dior Jaunā gada kolekcijas galvenā aktualitāte – zīmuļveida lūpu krāsa Dior Khôl. Tā nodrošina precīzu klājumu, intensīvu krāsu un pūderveida matētu finišu. Kolekcijā ietilpst seši, dārgakmeņu nosaukumu toņi, kas lūpām ļaus kļūt par grima galveno akcentu.

Limitēta izlaiduma acu ēnas 5 Couleurs dod iespēju pasvītrot individualitāti un spēlēties ar dažādiem toņu un tekstūru efektiem, vadoties pēc noskaņojuma. Kolekcijas “rozīnīte” uzacu tuša Diorshow Bold Brow, kas ļauj uzacīm piešķirt viegli zeltainu mirdzumu. Arī nagu laku kolekcija Vernis akcentē dārgakmeņu mirdzumu, kas ir kā punkts uz “i” pārdomātam svētku tēlam.

Tā kā šī gada nogales galvenā tendence ir metālika, tad nav jābaidās no izteiksmīga un intensīva grima, kas Tev liks mirdzēt vārda vistiešākajā nozīmē.

Foto: Dior.com, publicitātes.