Dior Addict - jaunais ultra spīdums

23.03.2016

Testējot krāsu un spīduma robežas, Dior make up kreatīvais un imidža direktors Pīters Filips (Peter Philips) atklājis jauno Dior Addict ultra spīdumu. Tam ir moderna un rotaļīga tekstūra, kas radīta iedvesmojoties no slavenā Dior modes nama krāsu izveides kultūras . Jaunā hidra-plumer spīduma formula piešķir lūpām acīm redzamu apjomu un mirdzumu, nepadarot tās lipīgas. Jaunajā krāsu paletē ietilpst 18 dzīvespriecīgi toņi ar tīru, mirdzošu, gaismu atstarojošu efektu.

null

Raksturojot jauno Dior Addict spīdumu, Pīters Filips saka: "Tas ir maksimāls mirdzums, gandrīz nemanāma tekstūra, dabiski palielināts apjoms un svaigas krāsas." Jaunās paaudzes formula balstās uz pieredzi un zināšanām, spēlējoties ar modi un inovatīvām sastāvdaļām.  Mitrinošo apjomu piešķir īpaša bāze, kas piesātināta ar hialuronskābes lodītēm. Savukārt šķidrās formulas pamatā ir eļļas, kas rada smalku, gludu un vieglu spīduma efektu. Un visbeidzot - Dior laboratorijās izstrādātie krāsu pigmenti ļauj gaismai tiem plūst cauri, nodrošinot vēl dzirkstošāku krāsu. Šī pati inovatīvā tehnoloģija pielietota arī aplikatora izveidē.  Ar kristālu apstrādātā otiņa palielina mirdzuma efektu, nodrošinot nepieciešamo produkta daudzumu uz lūpām, ļaujot uzklāt tieši tik, cik nepieciešams.

null

18 toņu krāsu palete pieejama ar trim dažādiem gaismas efektiem.  Katra formula ir izstrādāta, lai sasniegtu vēlamo krāsu - vai tas būtu pērļu mirdzums (mirdzošs), sīrupainas lakas efekts (ūdeņains) vai mainīgs dažādos gaismas apstākļos (gaismu atstarojošs). Mirdzošos toņus raksturo dārgakmeņu nokrāsas un metāliski gaismas zibšņi. Ūdeņainie spīdumi ir skaidru toņu, kā ūdenī augoša fuksija, neona avene, pienains apelsīns vai burbuļu kristāla tonis, kas atgādina baseina ūdens atspīdumu. Gaismu atstarojošā toņu palete izstaro perlamutra pigmentus kontrastējošās vai toņus pārklājošās nokrāsās, kas pielāgojas un atšķiras dažādos apgaismojumos.

null

Jaunās Dior Addict kolekcijas seja ir  aktrise Dženifera Lourensa (Jennifer Lawrence). Reklāmas kampaņa parāda šīs filmu zvaigznes izaicinošo un rotaļīgi sievišķīgo šķautni. “Dženiferai ir spēcīgs raksturs, kas mani ļoti uzrunā. Viņa ir spontāna sieviete, kura mīl rotaļāties ar kosmētiku un krāsām, pieskaņojot tās savam garastāvoklim”, atzīst Pīters Filipss.

Pieejams Douglas,Debenhams.

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes foto