Dr. Hauschka jaunā rudens grima kolekcija. Praktiski padomi

01.08.2018

Jaunās Dr. Hauschka rudens/ziemas kolekcijas Deep Infinity toņi ir košs tirkīzs, pusnakts zilais, smalki sārtais un pelēkais. Kolekciju veido četri dekoratīvās kosmētikas produkti: acu ēnu palete, skropstu tuša apjomam, izgaismojošs fluīds un lūpu krāsa-zīmulis.


Kolekcijas galvenais motīvs ir tirkīzs visās tā niansētajās nokrāsās. Zilā krāsa nozīmē skaidrību, drosmi, spēku un dzīvesprieku būt brīvam. Grafiskais un iepakojuma dizains sniedz pašpārliecinātu paziņojumu par eleganci un dzīvesprieku. Tas simbolizē spēcīgu, daudzpusīgu personību, kas drosmīgi rīkojas ar krāsām un iedvesmo citus.

Acu ēnu paletē apvienoti četri matēti, mirdzoši toņi - no sārta vasaras saullēkta rītā līdz pusnakts zilam tonim vakarā. Ēnu sastāvā ir minerālie pigmenti, zīds, ārstniecības augi – melnā tēja, kas kopj jutīgo ādu ap acīm. 28,90 €

Skropstu tuša košā tirkīza tonī piešķir skropstām apjomu un padara acis izteiksmīgākas. Īpaša efekta panākšanai sākumā uz skropstām var uzklāt brūno vai melno tušu (pagarinošo vai apjoma), tad uzklāt kolekcijas skropstu tušu tirkīza tonī. 24,50 €.

Izgaismojošais fluīds ar gaišu, mirdzošu tekstūru pielāgojas visiem ādas toņiem un piešķir sejai svaigu un smalku spīdumu. To var pievienot un sajaukt kopā ar tonālo krēmu vai arī uzklāt atsevišķi tieši uz ādas. Sastāvā ir minerālpigmenti, granātābola ekstrakts, makadamijas un kokosriekstu eļļa, tas saglabā ādas mitruma līmeni un pasargā to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. 23,95 €.

Lūpu krāsa-zīmulis īpaši skaistā rožu tonī ar mīkstu, patīkamu tekstūru un spīdumu ir gluži jauns un inovatīvs līdzeklis Dr. Hauschka grima veidošanā. To var uzklāt lūpu vidū un vienmērīgi izlīdzināt pa visām lūpām, vai arī papildus uzklāt lūpu spīdumu  un izlīdzināt to. 16,00 €.

 

Soli pa solim. Grima uzklāšanas padomi.

Iesaka Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars (Karim Sattar

  • Vieglam pamatam sajauciet tonālo krēmu ar savu dienas krēmu un vienmērīgi uzklājiet uz ādas. Lai izgaismotu ēnas, klājiet Izgaismojošo konsīleri ap acīm, lūpu kontūru, degunu un bedrītē virs virslūpas.
  • Acu zīmuli klājiet gar augšējo un apakšējo skropstu līniju un izpludiniet ar aplikatoru.
  • No kolekcijas Deep Infinity Acu ēnu paletes  uzklājiet toni 04 uz novilktajām līnijām ar acu zīmuli gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.
  • No Acu ēnu paletes  uzklājiet toni 01 kā bāzi uz visa plakstiņa līdz uzacij, tad klājiet toni 02 uz plakstiņa kustīgās daļas.
  • Bronzējošo pūderi uzklājiet uz vaigiem ar maigām apļveida kustībām virzienā uz āru, savukārt Izgaismojošo fluīdu klājiet uz vaigu kaulu augstākā punkta un iestrādājiet to ādā, lai radītu maigu mirdzumu.

Pieejams u/v Debenhams, Biotēka veikalā t/c Spice Home.