Dzintars Future Formula – jauns skatījums uz sejas ādas atjaunošanu

13.02.2017


Pašmāju kosmētikas ražotājs Dzintars radījis trīs jaunas kosmētikas līnijas Future Formula, kas radītas uz vienotas, unikālas bāzes pamata un ir paredzētas plašām vecuma un ādas tipu grupām. Tās atšķir – gliemežu ekstrakta, melno ikru vai augu cilmes šūnu izmantošana. 

Kas liecina par mūsu vecumu? Noguris skatiens, tumši loki, maisiņi un grumbas ap acīm, pigmentācijas plankumi uz sejas – šīs problēmas parādās jau no 30 gadu vecuma. Dzintars piedāvā inovatīvu sejas ādas novecošanās problēmu risinājumu, kas nodrošina tūlītēju efektu un ilgtermiņa ādas kopšanu. Dzintars Future Formula inovācija – labāka aktīvo vielu iekļūšana dziļākos ādas slāņos.

Future Formula līnija Snail Extract ar gliemeža ekstraktu

Gliemežu ekstrakts ir īpašs sekrēts, kuru izdala vīngliemeži. Šim sekrētam piemīt unikālas ādas atjaunošanas īpašības. Tas satur bagātīgu olbaltumvielu, vitamīnu, alfa-hidroksiskābju, mukopolisaharīdu, proteolītisko enzīmu kompleksu, alantoīnu, kolagēnu un elastīnu. Gliemežu ekstrakts noņem atmirušās šūnas, atjauno ādu, stimulē elastīna un kolagēna sintēzi, tam piemīt antioksindanta, mitrinoša un pretiekaisuma iedarbība, tas arī samazina pigmentācijas plankumus.

Future Formula līnija Black Caviar ar melnajiem ikriem

Pateicoties augstajam olbaltumvielu, barības vielu, minerālu, oligoelementu sastāvam, melno ikru ekstraktam piemīt izcilas reģenerējošas un barojošas īpašības. Augstajam retinoīdu (A vitamīna), nepieciešamo aminoskābju saturam, kā arī jaudīgajam polisaharīdu un glikozaminoglikānu kompleksam ir noteicoša loma ādas reģenerācijas un atjaunināšanas procesā. Melnie ikri aktīvi piedalās ādas reģenerācijas, atjaunošanās, barošanas un mitrināšanas procesos.

Future Formula līnija Stem Cells ar augu cilmes šūnām

Augu cilmes šūnu ieguve un izmantošana ir jaunākais sasniegums biotehnoloģiju jomā ādas cilmes šūnu efektīvai aizsardzībai un augšanai. Ābolu, ēdelveisa un ceļteku augu cilmes šūnu kompleksam piemīt milzīgs potenciāls. Tas stimulē šūnu atjaunošanos, ādas cilmes šūnu augšanu, apgādā tās ar enerģiju un satur vielas, kas nepieciešamas ādas pilnīgai atjaunošanai. Ābolu augu cilmes šūnas veicina ādas reģenerāciju, paaugstina ādas elastīgumu, novērš ādas epidermisa slāņa plānināšanos, grumbu un ādas sausuma rašanos. Ēdelveisa augu cilmes šūnas samazina grumbas, novērš kolagēna zudumu, nodrošina nostiepjošu un restrukturizējošu efektu. Ceļteku augu cilmes šūnas samazina vecuma pigmentācijas plankumus, uzlabo ādas tvirtumu un krāsu.

Future Formula produkti pieejami Dzintars veikalos visā Latvijā un interneta veikalā store.dzintars.com

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes