Dzintars iepazīstina ar parfimērijas līniju Beautiful Lady

21.08.2018

Mīloša mamma, bezrūpīga meitene vai izsmalcināta dāma. Viņa var būt, kas vien vēlas. Jaunie Dzintars Beautiful Lady aromāti izceļ sievietes mainīgo dabu, paspilgtinot viņas konkrētā brīža noskaņojumu.

Dzintars Beautiful Lady in Dark red

Šis ir eksotisks aromāts, kurš domāts spilgtai, drosmīgai un harizmātiskai sievietei. Viņa ir koķeta, panāk savu, vienmēr seko savai sirdij un atstāj aiz sevis reibinošu smaržas plīvuru! Aromāts ir viegli austrumniecisks un aizsākas ar  balto ziedu, sulīga bumbiera, sarkano ogu buķeti, sirds notīs izceļas tuberoze, eksotiskais ilang-ilang un jasmīns, bet aromāta noslēgumā jūtama pačūlija, ambra un spēcīgs muskuss.

Dzintars Beautiful Lady in Blue

 Aromāts pasvītros gan lietišķa stila sievieti, gan meitenīgu būtni. Tas pamodina dziļas sajūtas un atmiņas, noliedzot visu saprotamo, pareizo, banālo. Jauneklīgs aromāts, kas pasvītro sievišķību, pārliecību un nebeidzamu brīvību. Neparastais augļu – pūdera sajaukums sāk sevi atklāt ar persika, apelsīna un balto frēziju notīm. Sākuma notis nomaina tuberoze, gardēnija un melone, kurai pievienots pavisam nedaudz pralinē. Aromāta odziņa ir vetīvers ar melno piparu notīm un muskusu, veidojot aromāta sirds notis. Tieši vetīvers rada jūras svaiguma maģiju. Ziedi, augļi un zāliena vēsums – šī apbrīnojamā kompozīcija rada mūžības sajūtu dabā un laika neesamību.

Dzintars Beautiful Lady in Beige

 Aromāta īpašniece atbilst smalkas un pārliecinātas sievietes tēlam, kura nes sevī prieku un optimismu. Viņa ir pārliecināta par sevi, bet iekšēji tik maiga un sievišķīga. Katrs viņas apskāviens rada laimi un iekšēju mieru. Viegls, gaišs un izsmalcināts sastāvs ar dominējošām ziedu notīm. Jaunā aromāta oriģinalitāte slēpjas koksnes un muskusa nelielā pieskārienā, bet ziedu notis (bergamote, persika ziedi, īrisi, jasmīns, ūdensroze, rozā roze) piešķir harmoniju un  siltumu. Tajā jūtams jutekliskums, kā arī neuzkrītošas sandalkoka, ambras un muskusa atblāzmas.

Cena: EUR 45 (50ml). Pieejams Dzintars veikalā.

Foto: Publicitātes.