Dzintars jaunums - Future Formula SOS līnija

13.12.2017

Dzintars jaunums - Future Formula SOS līnija

 AS Dzintars izstrādājis ārstnieciskās kosmētikas līniju Future Formula SOS, kas paredzēts specifisku problēmu risināšanai. Līnijas pirmie produkti ir balzams pret matu izkrišanu un līdzekļi Aknes izraisītu problēmu novēršanai.  


Balzāms pret matu izkrišanu pildīts ampulās, kas ļauj dozēt līdzekļa izmantošanu. Tas satur peptīdus, augu cilmes šūnas un ekstraktus, arigīnu, kā arī transportierus, kas nodrošina aktīvo vielu dziļu iekļūšanu. Regulāri lietojot iespējams samazināt matu izkrišanu un stimulēt matu augšanu. Tas ir arī lielisks profilaktisks līdzeklis matu sakņu barošanai un stiprināšanai.

Otrs līnijas jaunums ir produkti pret Akni. Komplektā iekļauti trīs līdzekļi – losjons dziļai sejas ādas tīrīšanai, kas radīts uz 10 augu bāzes, intensīvs līdzeklis pret pinnēm un pūtītēm uz tējas koka eļļas bāzes un sejas krēms ar reģenerējošu efektu, lai novērstu Post-Akne izraisītās sekas.

Līnijas galvenā priekšrocība ir dabīgu aktīvo sastāvdaļu izmantošana, kas novērš ādas nepilnības un spēj precīzi sasniegt tās izcelsmes vietas. Tās pamatprincips ir risināt konkrētas problēmas, neizmantojot medikamentus, bet gan sastāvdaļas, kas ir dabīgas un efektīvas. Plānots, ka nākamgad Future Formula SOS līnija tiks papildināta ar vēl vairākiem unikāliem produktiem.

Cena: €36.00

Pieejams Dzintars veikalos