Jaunums sejas ādas atjaunošanai

18.07.2016


Jaunā Dzintars kosmētiskā līnija REVIVAL  mitrina ādu, mazina noguruma pēdas, izlīdzina grumbiņas un ievērojami uzlabo ādas ārējo izskatu. Ar aptiekāra precizitāti kvalificēti Dzintars speciālisti piemeklējuši  un sabalansējuši aktīvo vielu komponentus, ārstniecisko augu ekstraktus, dabiskās eļļas un vitamīnus , kas apvieno gan tradicionālās kosmētikas, gan arī mūsdienu zinātnes sasniegumus. Pateicoties tam  produktu iedarbība ir sevišķi efektīva. REVIVAL līdzekļi efektīvi nostiprina sejas ādu, uzlabojota tās tekstūru, tvirtumu un toni.


null

Sērija REVIVAL domāta lietišķai steidzīgai sievietei. Sērijā ietilpst četri atjaunojoši produkti: tonizējošs attīrošs pieniņš, serums, dienas krēms un  balzams ādai ap acīm, kas ir visnepieciešamākie līdzekļi ikdienas ādas kopšanai.

REVIVAL līnijas produkti iedarbojas  divos virzienos - stimulē kolagēna sintēzi un aizsargā kolagēnu no destrukcijas.

Kā jaunums sērijā REVIVAL izmantota KOMBUCHKA - tējas sēnes aktīvais koncentrāts, kas noloba pārragojušās šūnas un paātrina reģenerācijas procesus. Tas ļauj paaugstināt šūnu enerģētisko potenciālu, nodrošinot ādas efektīvu aizsardzību no brīvo radikāļu iedarbības un palēninot novecošanās procesus.

null

Arī Beta-Glucan izmantots Dzinatrs kosmētikā pirmo reizi. Tā ir īpaši aktīva sastāvdaļa, kas iegūta no auzu graudiem. Tas nodrošina ādas šūnu atjaunināšanos, sintezē vielas ādas imunitātes uzturēšanai un stimulē kolagēna sintēzi, vienlaikus aizsargājot no UVA/UVB stariem un samazinot hiperpigmentāciju.

Sērijas produktu sastāvā esošais SYN®-COLL peptīds  stimulē kolagēna sintēzi ādā un aizsargā kolagēnu no sabrukšanas. Tostarp Hialuronskābe veicina normāla ūdens līdzsvara uzturēšanu ādas šūnās, novērš sausumu un lobīšanos, paaugstina ādas tvirtumu, padarot to mīkstu, gludu un maigu.

null

Līnijas  produkti satur dabiskos antioksidantus – Āzijas centellas, priežu mizas un rozmarīna lapu ekstraktus, kuri aizsargā ādu no apkārtējas vides negatīvās iedarbības, uzlabo ādas struktūru, atsvaidzina, un izlīdzina ādas toni.

REVIVAL produktu sastāvā ir no 92% līdz 94% dabiskas izcelsmes izejvielu.

Cena no EUR 6.90 - 10.90

Pieejams Dzintars  veikalā. Plašāka informācija www.dzintars.lv.