Eisenberg jaunie aromāti – kad Rietumi satiek Austrumus

30.11.2017

Eisenberg Les Orientaux Latins smaržas paver durvis uz noslēpumaino pasauli, kas pilna ar tūkstošiem gadu ilgām tradīcijām un dārgmetāliem, atspoguļojot sastapšanos  starp Austrumiem un Rietumiem. 

Orientaux Latins ir nevainojams divu parfimērijas mākslu līdzsvars. Tas savieno izsmalcināto piesardzību, franču ziedu tradīciju smalkumu ar austrumu kultūras spēku un varenību. Ar šo kolekciju iespējams izstaigāt austrumnieciskā dārza krāsu un smaržu harmonijas un vibrācijas, vai izvēlēties atvilkt elpu zem Parīzes vai tuksneša zvaigžņotajām debesīm.

Žozē Eizenbergs ir izvēlējies sastāvdaļas, kas viņa smaržām piešķir bagātīgu un pastāvīgu noti, kuru maigāku padara franču parfimērijas vieglākās notis: sākot ar rozi un jasmīnu, tādām garšvielām kā kanēlis, rozā pipars, safrāns, kumīns, līdz pat uda kokam, sandalkokam, ciedram, pačūlijai.

Austrumniecisko garšvielu siltās oranžīgās krāsas apvij durvju mašarabijas smalko rakstu, pārmaiņus mijoties ar melno krāsu, atkarībā no tā, vai tās ir smaržas sievietēmvai vīriešiem. Augstu novietotā slēdzene pauž noslēpumainību, vilinājumu un aizliegto pasauli. Atslēga, kas iekārta smalki izstrādātā auklā, kas apsieta ap pudelītes kakliņu, ir novietota uz caurspīdīga stikla un atver durvis uz prieka un baudu pasauli.

 Les Orientaux Latins, kas pieejama 12 veidu parfi mērijas ūdeņos un trīs tilpumos, ir pilna ar vēstījumiem un simboliem, kas padara tās vienreizējas un vērtīgas. Pudelīte ar sievišķīgiem izliekumiem atsauc atmiņā Arābijas naktis, Šeherazadi un Aīdu, savukārt vīrišķīgā pudelīte, izsmalcināta un izcila, simbolizē spēku un noturību.

Cena: € 119 (50ml EdP)