Eisenberg piedāvā risinājumu pirmajām ādas novecošanās pazīmēm

27.10.2016

Eisenberg piedāvā risinājumu pirmajām ādas novecošanās pazīmēm

Lai arī pirms 30 gadu vecuma spogulī redzam veselīgu seju, ādas novecošanās process jau ir sācies, un brīvo radikāļu ietekmē samazinās ādas aizsargbarjeras slānis. Tāpēc par atbilstošu kosmētiku jāsāk domāt laicīgi.

Pēc 28 gadu vecumā pamazām palēninās šūnu atjaunošanās process, sāk zust ādas elastība un samazinās sebuma veidošanās, kas traucē uzturēt pietiekošu mitruma līmeni. Līdz ar to, lai arī ārēji āda izskatās labi, dziļākos ādas slāņos jau sācies novecošanās process. Svarīgākais, izvēloties kosmētiku  šajā vecumā – aizsargāt ādu no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes, mitrināt un stimulēt mikrocirkulāciju.

Lai sniegtu atbalstu ādas vajadzībām šajā vecumā, EISENBERG  izstrādājis divus svarīgus ādas kopšanas līdzekļus – krēmu un emulsiju pirmajām krunciņām. Abi paredzēti ādas aizsargāšanai, šūnu atjaunošanās veicināšanai, kā arī priekšlaicīgai ādas novecošanās un pirmo grumbiņu padziļināšanās aizkavēšanai. Šajos produktos izmantota trio – molekulārā formula, kas balansē trīs dažādas molekulas, nodrošinot ādas atjaunošanu, bet zema molekulārā svara hialuronskābe garantē intensīvu un ilgstošu mitrināšanu. Emulsijas un krēma sastāvā ir E VITAMĪNS, kas pazīstams ar savu antioksidējošo un mitrinošo iedarbību. 

Mitrināta un pasargāta no brīvajiem radikāļiem, āda kļūst gludāka un tās elastīgums pamanāmi uzlabojas. Minētie ādas kopšanas līdzekļi domāti sievietēm vecumā no 28 līdz 40 gadiem.

Pieejams Douglas