Ekskluzīvai ādas kopšanai. Jaunumi no Sisley Paris

09.11.2018

Franču zīmols Sisley ir viens no pasaules līderiem augstas klases kosmētikas jomā. Pētniecības laboratorija un produktu ražotne atrodas Francijā, un zīmola īpašniekam Hubertam d'Ornano uzņēmums pieder jau 30 gadus. Šo gadu laikā viņš konsekventi aizstāv savas pamatvērtības: inovācijas, kvalitāti un ģimenes tradīcijas. Tā kā šis ir viens no retajiem zīmoliem, kas nav pakļāvies globalizācijas un apvienošanās vilinājumam, visos produktos izmantotās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, kas arī veido to salīdzinoši dārgo pārdošanas cenu. 

Šajā sezonā zīmols iepazīstina ar diviem ekskluzīviem jaunumiem.

 

Zīmola ekskluzīvā pretnovecošanās līnija L'Intégral papildināta ar inovatīvu serumu. Tā sastāvā esošās sastāvdaļas, īpaši majorāna ekstrakts, piedalās īpaša enzīma sintēzē, kas palīdz atjaunot elastīna šķiedru struktūru, kas atbild par ādas tvirtumu. Serums satur arī virkni retu augu ekstraktus un dažādus zīmola izstrādātos aktīvo vielu kompleksus, kas darbojas šūnu līmenī un veic visus svarīgākos ādas atjaunošanas uzdevums. Cena – vērtīgā sastāva cienīga. € 396.

Sisley Soin Velours Aux Fleurs de Safran Haute Nutrition mitrinošais sejas krēms ar sastāva esošo safrāna ziedu ekstrakts acumirklī nomierina ādu un sniedz komfortablu sajūtu visas dienas garumā. Makadamijas, saulespuļes un kokvilnas sēklu eļļa - atjauno lipīdu balansu ādā, kas ir ļoti būtiski rudens/ziemas sezonā un ļauj ādai saglabāt mitrumu. Samtainā tekstūra ātri absorbējas, lai atjaunotu normālas ādas funkcijas - elastību, apjomu un starojumu. Maigs apelsīnu ziedu un medus aromāts. € 163.

Pieejams Douglas Select.

Foto: Publicitātes, Shutterstock.