Iepazīsties! The Body Shop sviestkrēmu jaunā paaudze

18.06.2018

Pirms 26 gadiem The Body Shop izraisīja īstu revolūcija ķermeņa produktu sfērā. Pienācis laiks pārmaiņām un radīti jauni želejveida ķermeņa jogurti ar hialuronskābi un augu ekstraktiem, kas acumirklī iesūcas ādā, nodrošinot spēcīgu mitrināšanu. 

Jauno sviestkrēmu atsvaidzinošā želejveida formula iesūcas mitrā ādā dažu sekunžu laikā, nodrošinot 48 stundu mitrināšanu. Produktu sastāvā ir biofermentēta hialuronskābe, kas mitrina un atveldzē pat ļoti sausu un jutīgu ādu. 

Tie papildināti ar augu izcelsmes glicerīnu, kas palīdz noturēt nepieciešamo mitruma līmeni ādas virsējā slānī, padarot to gludu un labi mitrinātu. Jogurti satur madeļu pienu un augļu ekstraktus, bez tam, tie ir 100% vegāniski!

Jaunie jogurti ir ideāli piemēroti ikdienas ķermeņa kopšanai un lieliski noderēs saules pielietām vasaras dienām, kad nevēlamies just uz ādas neko lipīgu. Papildus ieguvums - tie piešķir ādai veselīgu mirdzumu. Pieejami Zemeņu, Mango, Mandeļu Piena, Kokosriekstu, Moringas, Britu Rozes ķermeņa jogurti un Banānu jogurts, kas pieejams ierobežotā daudzumā.

Pieejams The Body Shop veikalā.  €14.50