Iepazīsties – visi Kinetics svētku kolekcijas toņi

26.12.2018

Kinetics nagu laku kolekcija Sparkling Holiday aicina svinēt kā Jauno gadu, tā dzīvi – būt skaļiem, jautriem un trakiem. 

Kolekcijā dominē mirdzoši, piesātināti toņi, kas ļauj veidot izteiksmīgu nagu dizainu. Jaunā 3D otiņa lakas uzklāšanu padara pavisam vienkāršu. 

 

Glitter for Breakfast (sudraba baltie gliteri)

Sudraba spīdumi ietverti baltā nagu lakā, kas tā vien atgādina krāšņu daiļslidotājas tērpu. Un, lai gan tai ir ziemas pasakas pieskaņa, tā ir ļoti izsmalcināta un pārsteidzoši vienkārša. Iedvesmas avots Zuhair Murad augstās modes kleita.

Sweet or Brut (rozā gliteri)

Izskatās kā rozā disko bumba uz taviem nagiem, kas ļaus izcelties ballītē ar izsmalcināto, bet tai pašā laikā jautro toni. Krāsa ir pārāk burvīga, lai to nemīlētu. Perfekti sader kopā ar rozā zelta toņa Iphone. Iedvesma rozā šampanietis un Kate Spade soma.

Sparkling (zelts, zelts, zelts)

Ja nagu laka ir tavs mīļākais veids kā nēsāt spīdumus, tad šis tonis ir īstais! Nekas neliek mums justies vēl greznāk un izsmalcinātāk, kā skaists zelta spīdums. Iedvesma Gucci kurpes ar zelta bantēm un zelta spīdumu kleita.


We Rock Hard (melns ar sarkaniem gliteriem)

Mazliet dumpīgs un ļoti grezns, šī nokrāsa ir uzkrītoša vislabākajā iespējamajā veidā. Uzklāj to uz nagiem un sajūties, kā esot Holivudas svinībās. Iedvesma Dior modes skate
un aktrise Penelope Krūza filmas Loving Pablo pirmizrādē.

Shh I’am Fabulous (prizmas efekts)

Rezultāts ir absolūti valdzinošs. Šo spīdīgi mirdzošo nagu laku var nēsāt jebkur, sākot ar lielisku randiņu un beidzot ar ģimenes vakariņām. Iedvesma ādas soma ar hologrāfisku efektu.

Mirror like red (metāliski rezonējoši sārts)

Šī tumši sarakanā nagu laka ar sarkaniem spīdumiem mirdz tikpat spoži un dzīvīgi kā slavenās Technicolor kurpes.  Tā ir absolūti piemērota darbam un izskatīsies satriecoši kopā ar vienkāršu zelta gredzenu vai pulksteni.  Iedvesma BMW F82 M4 automašīna vai Dorothy rubīna sarkanās čības.

Extravaganza (hologrāfiski zaļš)

Kad smalkie gliteri atstaro gaismu, škiet, ka tajā ir vairāk krāsu kā iespējams, sākot no spīdīgi zaļā, līdz violetai un mazliet zilai krāsai. Nāriņu stila kleita vai smaragda lustra.

Partyholic (dzidrs ametists ar violetā dzirkstīm)

Nagu laka ir tik hologrāfiska, ka tā mirguļo kā zvaigzne. Šis ir tieši tāds tonis, ko tu vēlētos uzlakot uz ballīti, kas ir divos naktī. Iedvesma ķermeņa māksla  un violetie gliteru aksesuāri.

Izvēlies savu mīļāko toni un svini dzīvi! 

Pieejams u/v Debenhams. €7,50.