Iespēja pieteikties uz sejas un matu ādas bezmaksas diagnostiku

02.06.2017

No šī gada jūnija BENU Aptiekās visā Latvijā iespējams veikt sejas ādas un matu veselības pārbaudes ar profesionālu diagnostikas aparatūru. 

Sejas ādas un matu veselības stāvokļa pārbaudes ietvaros tiek noteikts ādas tips, mitruma līmenis, sebuma  līmenis, pigmentācijas līmenis, bioloģiskais ādas vecums, ādas elastīgums, grumbu dziļums, galvas ādas vispārējais veselības stāvoklis, matu struktūra, matu problēmu būtība un cēloņi.

Balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, profesionāli skaistuma speciālisti–kosmētiķi konsultēs par pareizu ādas kopšanu ikdienā, piemērotāko kosmētikas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu.

“Sejas ādas un matu veselība vienmēr ir bijis un būs aktuāls temats gan sievietēm, gan vīriešiem. Bieži vien tiek kļūdaini izvēlēti kopšanas līdzekļi, ar kādiem uzlabot to veselību. Rezultātā viss tikai pasliktinās. Tādēļ mūsu projektam esam piesaistījuši gan dermatoloģi Laumu Valeini, gan ārsti-triholoģi Ingu Zemīti, kuras kopā ar mūsu farmaceitiem un kosmetoloģēm spēj sniegt ikvienam noderīgu palīdzību un konsultācijas,” atzīst BENU Aptiekas mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna.

Savukārt dermatoloģe Lauma Valeine uzsver, ka cilvēki kļūst aizvien izglītotāki ādas kopšanas jomā, daudz vairāk seko  savam izskatam, jo to pieprasa gan darba, gan sociālā vide. "Vesela, kopta āda, mati un nagi ir cilvēka vizītkarte, kas pauž attieksmi pret sevi. Visām vecuma grupām ir aktuālas problēmas, kas saistītas ar nepareizu ādas ikdienas kopšanas līdzekļu lietošanu neatbilstoši vecumam, ādas tipam, stāvoklim. Tāpēc, pirmkārt, būtu jāiepazīst sava āda, jānoskaidro ādas tips un līdz ar to arī specifiskās ādas vajadzības un īpatnības. Otrkārt, neatkarīgi no dzimuma un vecuma āda ir regulāri jāattīra, jāmitrina, jāpabaro un jāaizsargā no ārējās vides ietekmes. Šim rituālam jākļūst pašsaprotamam un jāintegrējas cilvēka ikdienā," atzīmē dermatoloģe.

Pieteikties uz pārbaudēm iespējams BENU Aptiekās pie farmaceita vai arī BENU Aptiekas mājaslapā www.benu.lv, izvēloties sev piemērotu vietu un laiku.

Informācijai par ādas un matu veselības pārbaudēm sekojiet līdzi BENU Aptiekas mājaslapā www.BENU.lv un sociālajos tīklos www.facebook.com/BENUAptieka,  www.draugiem.lv./BENUAptieka.

Foto: Publicitātes