Inovatīvs jaunums - celulārā ūdens izsmidzinātājs ar hialuronskābi

20.04.2018

Inovatīvs jaunums - celulārā ūdens izsmidzinātājs ar hialuronskābi

Zīmols Institut Esthederm Paris papildina savu populārā celulārā ūdens izsmidzinātāju klāstu, laižot klajā ūdeni ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Produkta formula satur mikroelementus, peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi.

 Izsmidzināmā ūdens iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprinot pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību.

Jaunā celulārā ūdens efektivitāte slēpjas tieši tā sastāvā esošās mazā svara hialuronskābes molekulās, kas atšķirībā no skaistumkopšanas nozarē tik plaši sastopamās hialuronskābes ar lielu molekulāro svaru, spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, tādejādi palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru un aizsardzības mehānismus.

Ūdens ar seruma efektivitāti

Jaunā Institut Esthederm Celulārā ūdens izsmidzinātāja jeb Hidrobūstera galvenie iedarbības virzieni:

MITRINĀTĀJS - sastāvā esošā mazās molekulmasas (20-50 kDa) hialuronskābe, kas ir līdzīga jaunā ādā esošajai hialuronskābei, ir izraudzīta, pateicoties tās augstajai tīrības pakāpei un labvēlīgajai ietekmei uz hialuronskābes sintēzi ādā, tā acumirklī uzlabo ādas mitruma pakāpi un būtiski pastiprina citu lietoto kosmētisko produktu efektivitāti.

ANTIOKSIDANTS  - nodrošina īstu bioloģisku aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kavē ādas novecošanos.

ENERĢIJAS AVOTS - veicina šūnu vielmaiņu, bagātina šūnas ar enerģiju, lai tās varētu nevainojami darboties.

Vai visi ūdeņi ir vienādi?

Kosmētisko produktu sastāva pamatkomponents ir ūdens. Tas aizņem līdz pat 70% no kosmētikas līdzekļu sastāva. Kosmetoloģijā izmanto 3 veidu ūdeņus - mineralizētu (termālo) ūdeni, kas tiek izmantots dermatoloģijā un dažādu ādas slimību ārstēšanai. Tas ir dabiski bagāts ar minerālsāļiem un mikroelementiem, tas ādu atsvaidzina un nomierina. Demineralizēts (destilēts) ūdens - plaši izmantots kosmētikā, bet nenodrošina optimālu šūnu vidi. Un visbeidzot - celulārais (šūnu) ūdens ir šūnās dabiski esošā ūdens līdzinieks, kas rada ideālu mikrovidividi ādas šūnām, pastiprina to enerģētisko vielmaiņu un nodrošina tās ar neaizstājamiem elementiem. 

Ūdens, kas ir kosmētikas līdzekļa sastāva pamatā nosaka arī to, kā tas piegādās ādas šūnām konkrētās aktīvās vielas, kas ir šai krēmā. Tas uzlabo šūnu enerģētisko vidi un stimulē šūnu aktivitāti. Ar enerģiju bagātināta āda spēj darboties, izmantojot visu savu potenciālu, līdz ar to arī labāk uzņemt ādas kopšanas līdzekli, kā arī aizkavēt novecošanās pazīmju rašanos. 

Cena EUR 29, pieejams aptiekās.