Iepazīsties! Dior J’adore aromāta jaunā versija

16.06.2016


Dior J’adore smaržu pirmsākums meklējams 1999.gadā. Dior nama ilggadējais parfimērs Fransuā Demaši (Francois Demachy) vēlējās paspilgtināt 2011.gada J’adore tualetes ūdens versiju. Viņš padziļināja aromāta kontrastus, vēl vairāk izceļot tā daudzslāņainību un svaigumu, tajā pat laikā paliekot uzticīgs oriģinālajām ziedu notīm. Jaunā aromāta mērķis ir piepildīt to ar gaismu, kaisli un dzīvesprieku, izceļot balto ziedu un citrusu aromātu zem Vidusjūras saules.

null

Augšējā virsnotī jaušas sarkans apelsīns, kam pievienojas intensīvs, svaigs neroli aromāts, vaniļa, magnolija, citrons un dzīvīgas Damaskas rozes notis. Aromāta noslēgumā var just maigā, siltā un nomierinošā sandalkoka noti. Starp citu, neroli ziedi nāk no Dior dārziem. Pateicoties interesantajam salikumam, aromāts izdevies svaigs un silts vienlaicīgi.

null

Jaunā Dior J’adore reklāmas seja ir aktrise Šarlīze Terona, kura iejūtas zeltītas dīvas tēlā.

Aromāts Dior J’adore vairākkārt ticis atzīts par populārāko smaržu pasaulē, apsteidzot pat leģendāro Chanel N5. Tas tiek uzskatīts arī par uzbudinošu, jo saldā, jutekliskā un nedaudz pikantā vaniļas aromāta sastāvā ir fermenti, kas spēj ap sievieti radīt noslēpumainu auru.

Teksts: Ageless.lv

Publicitātes foto