Kārdinoši mirdzošām lūpām un ideālam sejas pamatam

31.10.2018

Maybelline New York rudens jaunumu klāsts priecē ar daudzveidīgām grima bāzēm un piesātinātu toņu lūpu krāsām.


Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion jaunās lūpu krāsas sastāvā ir 60% atstarojošu eļļu ar mirdzuma spīdumu. Eļļu divfāžu tehnoloģija nodrošina lūpām nepieciešamo mitrināšanu, kā arī pastiprina lūpu krāsas mirdzumu. Piesātinātie krāsu pigmenti uz lūpām izkūst, radot izteiksmīgu toņa rezultātu. 

Pieejami 6 dažādi toņi. Cena: EUR 9,50 EUR

Lai sagatavotu ādu grimam, ieteicams izvēlēties ādas tipam atbilstošu grima bāzi. Maybelline New York Master Prime poras izlīdzinoša grima bāze ar matējošiem pūdera pigmentiem un ādu uzlabojošām sastāvdaļām vizuāli maskē poras, piešķirot ādai gludu un izteiksmīgu izskatu.

Master Prime mitrinoša un barojoša grima bāze ar hialuronskābi un ādu uzlabojošām sastāvdaļām jūtami mitrina ādu, tai piešķirot nevainojamu izskatu visas dienas garumā!

Savukārt Master Blur – universāla zīmuļveida grima bāze maskē ādas nepilnības. Ādu uzlabojoša, matējoša formula vizuāli maskē poras un vizuāli padara ādu gludāku. Smalkā zīmuļa forma ir viegli lietojama, ļaujot viegli piekļūt problemātiskajām zonām.

EUR10,60.

Pieejams Drogas.