Lancôme Grandiôse laineris.TESTS

29.06.2016

null

Līdz šim ar šķidrajiem laineriem biju uz Jūs. Šķita, ka nespēšu uzvilkt taisnu līniju, bez tam – neveiksmes gadījumā ar laineri ir lielāka ķēpāšanās nekā ar acu zīmuli. Tomēr jaunais Lancôme produkts manas domas mainīja.

null

Ko tur noliegt – dizains lainera iepakojumam ir izcils. Un, kā zināms, sievietes mīl ar acīm. Kad esmu papriecājusies par ārējo veidolu, atliek noskaidrot – kas lācītim vēderā. Bet pirms tam jātiek skaidrībā ar lokāmo kātiņu. Nedaudz bailīgi to pieliecu, šķiet, ka salauzīšu, taču bažām nav pamata – to var viegli atliekt uz vienu vai otru sānu.

null

Nu jāķeras klāt pašam galvenajam. Man par pārsteigumu, līnija velkas ļoti viegli, uzreiz nožūst un paliek viegli matēta. Krāsa ir izteikta - piesātināti melna (pieejams arī safīra zilais un dziļi brūns tonis). Bez piepūles man izdodas novilkt skaistu, vienmērīgu un elegantu līniju pie pašas skropstu pamatnes. Nākamreiz līniju pavelku nedaudz garāku un esmu ieguvusi populāro kaķacs efektu. Jāatzīst, ka ar šo produktu patiešām var atļauties eksperimentēt un izmēģināt neierastākus grima risinājumus, ko līdz šim nebiju atļāvusies, būdama pārliecināta, ka nekas jau tāpat nesanāks. 

null

Protams, ka lielā mērā par šādu iznākumu jāpateicas inovatīvajam kātiņa izliekumam. Produkta izstrādē piedalījās Lancôme Make-up radošā direktore Lisa Eldridža (Lisa Eldridge), kura izmantoja savu pieredzi, lai noteikti īsto leņķa slīpumu. Iespēja lietot laineri kā taisnu, tā izliektu ļauj vieglāk un precīzāk sasniegt iecerētu rezultātu. Liela nozīme ir arī smalkajai otiņai, kuras diametrs ir vien 0.2mm. Faktiski, tagad ir iespēja pašai izdarīt to, kas līdz šim bija pa spēkam vienīgi grima māksliniekam.

 Un visbeidzot – produkts ir noturīgs un viegli notīrāms pat bez specializēta līdzekļa – man pietiek ar sejas mazgāšanas putām, lai atbrīvotos no pat no vakara grima.

Teksts:UNA ULME (Ageless.lv)

Foto: Publicitātes foto