Lancôme Visionnaire: jauns ceļš pretīm skaistumam

15.09.2016

 

Lancôme pētnieki vieni no pirmajiem pamanīja Jasmonates kā ādas aktīvās sastāvdaļas potenciālu, koncentrējoties uz augu radītajiem dziedējošajiem procesiem. Tā stimulē hialuronskābes sintēzi ādā, kam ir nozīmīga loma audu reģenerācijā. Tā aizpilda starpšūnu telpu un palīdz saglabāt ādas mitrumu, padarot ādu biezāku, apjomīgāku un uzlabojot tās izskatu.

Visionnaire Advanced multikoriģējošs krēms

Krēms rada „otras ādas” efektu, klāšanas laikā acumirklī saplūstot ar epidermu. Tam ir bagātīga, bieza konsistence, kas pēc uzklāšanas kļūst plāna un svaiga. Padara ādu svaigāgu, tvirtu un starojošu.

EUR 85.00 (Douglas, Debenhams)

Visionnaire Yeux-Eye On Correction

Āda apkārt acu kontūrai ir plāna un trausla, tāpēc pirmās pārmaiņas, ko izraisa miega trūkums, ilgas stundas pie datora vai laika ritējums, parādās tieši tur. Vispirms kļūst redzami tumši loki un maisiņi zem acīm, pēc tam grumbas. Skatiens zaudē mirdzumu un svaigumu. Acis arī stāsta par mūsu dzīvesveidu, tāpēc reizēm mēs tās piesedzam ar tumšām saulesbrillēm vai nomaskējam ar grimu, noslēpjot arī daļu savas būtības un personības. Lai noņemtu masku un atklātu skatienu, Lancôme piedāvā jauno Visionnaire acu krēmu. Tas veidots izmantojot zīdaina pūdera bāzi ar gaismu atstarojošām un izgaismojošām vielām, radot tūlītēju optisku efektu. Koncentrējoties uz pilnīgu un vienmērīgu gaismas vadīšanu visos virzienos, tā ļauj nomaskēt ādas nepilnības ap acu kontūru, radot ļoti dabisku rezultātu. 

EUR 65.00 (Douglas, Debenhams)

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes foto