Max Factor False Lash – vēl kuplākām skropstām!

16.11.2016

Zīmols Max Factor laidis klajā jaunu skropstu tušu False Lash Epic, kas ikvienai sievietei ļaus iegūt apjomīgākas, tumšākas un izteiksmīgākas skropstas.

Sievietes nereti nav apmierinātas ar savām dabiskajām skropstām un pastāvīgi meklē jaunas tušas, kuru lietošana solās piešķirt apjomu un garumu. Tā kā skropstas ir gandrīz tikpat atšķirīgas, cik sievietes, tas nav nemaz tik viegli paveicams. Vienlaikus apjomīgāku un izteiksmīgāku skropstu noslēpums rodams tušas uzklāšanā! Max Factor skropstu tušas inovācija ir jaunā False Lash Epic birstīte ar tuvinošas iedarbības uzgali, kas izstrādāts, lai notvertu un palielinātu katru skropstas posmu.

Abas birstītes daļas ir izstrādātas un iegrieztas tā, lai tā spētu piemēroties katras sievietes individuālajai acu formai un skropstu tipam. To veido četri dažādi sariņu tipi, ļaujot notvert un pārklāt katru skropstu. Birstītes apļveida daļa paredzēta skropstu ķemmēšanai un atdalīšanai, savukārt plakanā – tušas uzklāšanai. Iespiediet birstītes daļu dziļi skropstu saknēs, lai notvertu un palielinātu katras skropstas katru posmu. Tad, izmantojot abas birstītes puses, virziet to cauri skropstām.

Jaunā tuša satur lielāku ūdens īpatsvaru, kas ļauj atvēlēt vairāk laika uzklāšanai un radošiem eksperimentiem. Savukārt spīduma polimērs piešķir bāzei dabiski izteiksmīgu mirdzumu un spīdumu.

Cena 16.99 €

Pieejams: Douglas, Drogas, Debenhams