Max Factor jaunums atliektām skropstām

16.02.2017

Max Factor jaunums atliektām skropstām

Jaunā Max Factor 2000 Calorie Curl Addict skropstu tuša vienā produktā apvieno iespēju radīt izteiksmīgi atliektas un apjomīgas skropstas.

Atliektas skropstas vizuāli padara acis lielākas un izteiksmīgākas. Lai to panāku, sievietes izmanto vairākus soļus un tehnikas, piemēram, lietojot skropstu atliecēju vai klājot vairākas skropstu tušas kārtas uz augšējām un apakšējām skropstām. Abas tehnikas ir sarežģītas, patērē daudz laika, un gandrīz nekad netiek sasniegts vēlamais rezultāts. Jaunā Max Factor sniedz tūlītēju efektu bez liekas piepūles.

Tā kā birstītes galviņa ir īsāka nekā lielākajai daļai skropstu tušu (20 mm), skropstu tušas klāšanu ir vieglāk kontrolēt, un tā ir precīzāka, ļaujot katru skropstu noklāt ar tušu. Sariņi ir blīvi, tā nodrošinot tušas iekļūšanu dziļāk skropstās. Visbeidzot, ar birstīti var paņemt vairāk produkta, ļaujot skropstas bagātīgi pārklāt ar skropstu tušu.

Skropstu izskats pirms un pēc 2000 Calorie Curl Addict skropstu tušas uzklāšanas.

Tušas sastāvā iekļauti vaski, kas palīdz radīt atliecošo efektu. Tā satur arī vielas, kas ļauj tušai ātri nožūt, pat, ja tā klāta vairākās kārtās. Krāsu pigments padara skropstas tumšākas, radot pamanāmu un izteiksmīgu rezultātu, bet patentētā dubultā polimēru sistēma dod iespēju izveidot elastīgu skropstu tušas kārtu, ko viegli notīrīt ar ziepēm un ūdeni.

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: 11.79 EUR.