Multi Masking – individuāla pieeja ādas problēmām

06.12.2016

L'Oreal Paris nācis klajā ar interesantu metodi - Multi Masking, kas nozīmē atšķirīgu masku lietošanu dažādām sejas zonām. 

Lai kāds būtu sejas tips, vienā ādas zonā seja var būt taukaināka, citā sausāka. Tāpēc Multi Masking ir labs veids, kā risināt ādas problēmas pilnīgi individuāli.

Lai sāktu izmantot šo metodi, vispirms jānosaka, kas konkrētajai sejas ādas zonai ir nepieciešams. Piemēram, ja seja T zonā ir taukaina, tai būs piemērota Purity maska ar eikaliptu, problemātiskām zonām piemērota būs Detox maska ar kokogli, bet vaigiem, kur nepieciešams mirdzums un svaigums, ideāli piemērota būs Glow maska ar sarkano aļģu ekstraktu. Protams, ja kāda no problēmām ir izteiktāka, vienu masku var lietot visai sejai.

Masku pamatā ir trīs mālu maisījums. Kaolīns, kuram piemīt absorbējošas īpašības, Montmorilonīts, kas pazīstams ar savām attīrošajām un līdzsvarojošajām īpašībām un Gasūlas māls, kas izslavēts ar īpaši augstu minerālvielu koncentrāciju.


Zaļā – Purity attīrošā maska ar eikaliptu.

Paredzēta nosprostotām porām, lai attīrītu un matētu ādu. Nomierina un atsvaidzina ādu, bet mālu sastāvā esošās aktīvās vielas iesūcas dziļi ādā. Iedarbojas uz spīdīgu un taukainu ādu, padarot to tīru, matētu un svaigu.

Melnā – Detox maska blāvai un nogurušai ādai.

Maska satur mālus un kokogli, kas īsā laikā detoksicē ādu un sniedz tai mirdzumu. Māli uzsūc taukvielas un netīrumus, efektīvi attīrot ādas poras. Krēmveida sastāvs nesausina ādu, bet padara to samtainu, mirdzošu un izlīdzina ādas toni.

Sarkanā – Glow maska ādas mirdzumam.

Pateicoties maskas sastāvā esošajam sarkano aļģu ekstraktam, ādas  virskārta vienā acumirklī tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, kas manāmi uzlabo ādas izskatu. Maska iedarbojas uz raupju ādu un dziļi nosprostotām porām, ļaujot iegūt gludu sejas toni.

Masku lieto uz sausas sejas ādas vienmērīgā kārtā, nelietojot ap acīm un lūpām. Tad jāļauj tai nožūt 10-15 minūtes un nomazgāt ar siltu ūdeni.

Cena: EUR 9.99

Pieejams: Drogas

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes