Nature Box – dabiskai matu un ķermeņa kopšanai

24.10.2018

Nature Box ir matu un ķermeņa kopšanas zīmols, kas orientēts uz dzīves kvalitātes uzlabošanu. Zīmols apvieno piecas produktu līnijas, kuru sastāvā ir izmantotas 100% auksti spiestas augļu un riekstu eļļas. 

Nature Box piecās produktu līnijās ir auksti spiestas eļļas, kas iegūtas no: avokado, kokosriekstiem, aprikozēm, mandelēm un makadāmijas riekstiem. Auksti spiestās eļļas ievērojami atšķiras no parastajām eļļām - aukstā  presēšana ir visefektīvākais ekstrakcijas process, kas ļauj pilnībā saglabāt eļļas būtiskākās uzturvielas.

 Zīmola produktos eļļas nav ne rafinētas, ne pārstrādātas, tādejādi ir saglabāti visi vērtīgie vitamīni, piemēram, A, B, C, D un E, kā arī antioksidanti un veselīgās taukskābes. Nature Box auksti spiestās eļļas aizsargā ādu no izžūšanas, baro, attīra, padarot ādu un matus gan veselus, gan brīnišķīgi maigus. 

Produktos izmantotās eļļas ir vegānas, bez silikoniem, mākslīgajām krāsvielām, sulfātiem un parabēniem. Dabisko sastāvdaļu klāsts atbilst daudzām skaistumkopšanas vajadzībām: biotīns avokado eļļā veicina  keratīna ražošanu, padarot to par dabīgu spīduma pastiprinātāju matiem. Kokosriekstu eļļai ir nomierinošas īpašības un tā nodrošina intensīvu mitrināšanu. 

Nepiesātinātās taukskābes un vitamīns A aprikožu eļļā rada dabīgu aizsardzību ādai. Antioksidanta īpašības mandeļu eļļā aizsargā ādu un nodrošina krāšņu mirdzumu. Makadāmijas riekstu eļļai piemīt atjaunojoša, nostiprinoša iedarbība, un tai ir dabiska aizsardzība pret saules staru iedarbību. 25% no Nature Box iepakojuma ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas.

Nature Box ietver 23 produktus: 12 matu kopšanas līdzekļus un 13 ķermeņa kopšanas līdzekļus. Pilns produktu portfelis ietver: šampūnu, kondicionieri, matu atjaunojošos līdzekļus, līdzekli matu apjomam, kā arī dušas želeju, dušas skrubi, ķermeņa losjonu un ķermeņa sviestu.

Cena: No EUR 5,59

Pieejams: Drogas