Noskaidro, kas nepieciešams tavam organismam

13.03.2017

Ja esi veģetārietis, aktīvi sporto vai vienkārši vēlies noskaidrot kādi vitamīni un minerālvielas nepieciešamas tavam organismam – izmanto kādu no laboratorisko izmeklējumu paneļiem, kas pieejami Medicīnas centra VC 4 T/C Spice filiālē.

 

Nogurums, ādas, matu un nagu stāvoklis vai citas izmaiņas organismā var liecināt par vitamīnu un minerālvielu trūkumu. E.Gulbja laboratorija Veselības centrā 4 piedāvā īpašus analīžu paneļus, kas ļauj iegūt konkrētas atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Piemēram - vitamīnu un minerālvielu panelī iekļautas 7 analīzes, kas palīdz noskaidrotu vai organismā pietiekami ir B12 un D vitamīns, cinks, folskābe, magnijs, kalcijs, fosfors.

Īpaši veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem izstrādāts panelis, kurā iekļautas 20 analīzes. Savukārt sporta veselības panelis iekļauj 12 analīzes, kuru rezultāti palīdz sportistiem vai cilvēkiem ar paaugstinātu fizisko slodzi kopā ar ārstu sagatavot ieteikumus par ārstnieciski profilaktiskajiem pasākumiem un optimālo fizisko slodzi. Pieejami arī specifiski paneļi sirds un asinsvadu veselības stāvokļa noteikšanai (15 analīzes), anēmijas diagnosticēšanai (7 analīzes), STS, HIV un hepatītu analīzes, kā arī analīzes, kas saistītas ar vairogdziedzera funkcionālās aktivitātes izvērtēšanu.

Lai veiktu šos izmeklējumus, ārsta nosūtījums nav nepieciešams. 

Viena paneļa analīžu cena sākot no EUR 21 – EUR 73

Medicīnas centrs VC4 atrodas t/c Spice 2. stāvā blakus LIDO

Reģistratūras tālrunis 29993706

Darba laiks katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00

E. Gulbja laboratorija – no plkst. 10:00 līdz 20:00

Plašāka informācija: www.egl.lv vai www.vc4.lv