Paildzini jaunību ar Dior Capture Youth

14.03.2018

Iedvesmojoties no preventīvās medicīnas, Dior izveidojis produktu līniju, kas palīdz novērst ādas novecošanās pazīmes, pirms tās vēl redzamas.

Apvienojot spēcīgas dabiskas sastāvdaļas radīts antioksidantu sejas/acu krēms, kuru iesaka lietot kopā ar kādu no pieciem jaunajiem Capture Youth serumiem. Tie katrs paredzēts konkrētu problēmu risināšanai – ādas mirdzuma atjaunošanai, apsārtuma novēršanai, apjomam, sebuma regulēšanai un liftingam.

Dior Capture Youth Creme atjaunojošs sejas krēms

Palīdz saglabāt ādas jauneklīgumu neatkarīgi no novecošanas pazīmēm vai pat pirms to parādīšanās. Aktivizē epidermas iekšējās pretestības procesu, vienlaikus nodrošinot ātru izlīdzinošu efektu. 88% dabiski iegūtu sastāvdaļu, maiga krēmveida tekstūra. Regulāri lietojot āda kļūst skaistāka, gludāka ar izteiktākām sejas līnijām un izturīgāka pret apkārtējās vides iedarbību. Lietojot kopā ar kādu no Capture Youth serumiem, rezultāts būs efektīvāks.

Dior Capture Youth Serum Glow starojuma atjaunojošs serums

Īsts skaistuma eliksīrs ar C vitamīnu. Palīdz uzlabot ādas krāsu tā, lai rezultāts būtu starojošs un svaigs. Šis serums ir ideāli piemērots, lai novērstu neveselīgu ādas toni, skābekļa trūkumu ādai, stresu un apkārtējās vides kaitīgo ietekmi.

Dior Capture Youth Serum Lift  intensīvi atjaunojošs serums

Perfekts ādu atjaunojošs serums, kas bagātināts ar dabā sastopamiem polifenoliem. Tie palīdz saglabāt dabisko ādas toni un elastību. Ātra iedarbība, kas ļaus izlīdzināt un nostiprināt sejas ādu.

Dior Capture Youth Serum Matifiant matējošs serums sejai

Palīdz kontrolēt lieko sebumu un uzlabo ādas struktūru, piešķirot matētu efektu. Pienaskābes, rozā māla un cinka glikonāta kombinācija palīdz samazināt lieko tauku daudzumu katrā situācijā.

 

Capture Youth Serum Plump  mitrinošs serums sejai

Produkta bagātīgā, atsvaidzinošā, barojošā tekstūra ļoti labi absorbējas un piešķir ādai komforta sajūtu. Ideāli piemērots ādai, kas bieži tiek pakļauta temperatūras izmaiņām, saulē, sausos laika apstākļos.

Dior Capture Youth Serum Redness Soother nomierinošs serums sejai

Īpaši izstrādāts serums jutīgai un apsārtušai ādai. Maigs ādas kopšanas līdzeklis ar dabisko kokvilnas peptīdu maisījumu, lai novērstu apsārtumu, nomierinātu, aizsargātu ādu un piešķirtu mirdzošu toni.

Serumus var lietot divos veidos:

1. Lietojot kā atsevišķu produktu, katru dienu pirms Capture Youth Cream.

2. Plaukstā, kur jau esat sagatavojis Capture Youth krēmu, pievienojiet 2-3 pilienus seruma. Klājiet uz sejas un kakla ādas.

Cena € 105,49 (krēms un serumi)

Pieejams Douglas Select, Debenhams.

Foto: Publicitātes