Pārdomāts skaistums. Shiseido jaunā grima kolekcija.

06.11.2018

 

Zīmols Shiseido laidis klajā ilgi gaidīto grima kolekciju. Tās produkti ir unikāli ar to, ka rada starojošu, spilgtu efektu, kas uz ādas faktiski nav jūtams. Tādā veidā apvienoti zīmola galvenie pīlāri - māksla un zinātne. Iepazīstinām ar kolekcijas inovatīvākajiem produktiem! 


Kolekcijā apvienoti 17 produkti un 96 dažādi toņi. Tā ir viegla un gaisīga, vienlaikus piesātināta un noturīga. Kolekcijas jaunums ir Aura Dew izgaismotājs, kas spēlējas ar gaismu, transformējot to uz ādas virsmas. To var lietot kā uz acīm, tā lūpām un tā mērķis ir ne tikai izgaismot, bet arī izmantojot optiskās gaismas tehnoloģijas, vizuāli uzlabot ādas izskatu. Atšķirībā tradicionāliem izgaismojošiem produktiem, Aura Dew tas nesakrājas krunciņās un nodrošina mirdzuma ar 12 stundu ilgu noturību.EUR 34.

Izcelšanas vērta ir jaunās paaudzes gēlveida lūpu krāsu kolekcija. Izmantojot īpašu tehnoloģiju radīta tekstūra, kas ļauj augsti kvalitatīviem pigmentiem saplūst ar ūdeni, radot uz lūpām ļoti patīkamu sajūtu, kas saglabājas stundām ilgi. Lūpu krāsa viegli klājas, saplūst ar ādu, sniedz mitrinošu efektu un faktiski nav jūtama. Rezultāts - spilgts, pilnīga klājuma pigments. Kopumā pieejami 20 dažādi šīs lūpu krāsas toņi.  EUR 33.

Acu grimam radītas vieglas pūderveida ēnas. Tajās izmantota inovatīvā Cream Powder Matrix tehnoloģija, kuras pamatā ir eļļu un ādu mīkstinošs maisījums. Vienmērīga uzklāšana, tīrs tonis, 12 stundu ilga noturība, kas nesakrājas rieviņās. Četri savstarpēji saskaņoti toņi pieejami ar atlasa, matētu un vizuļojošu efektu. Pieejamas sešas atšķirīgu toņu acu ēnu paletes. EUR 46.

 

Produkts Inner Glow apvieno vaigu sārtuma un izgaismotāja īpašības. Pateicoties īpašai tehnoloģijai iespējams saglabāt līdz pat 8 stundas ilgu noturību. Sasmalcinātā vizla nodrošina iekšēju starojumu, caurspīdīgā bāze rada toņu spēles, bet sfēriskās pūdera daļiņas un silikona eļļa nodrošina nevainojamu klājamību. EUR 42.

Universālais Kajal InkArtist zīmulis radīts izmantojot asaru, sviedru un ūdens noturīgo formulu, kas nesakrājas rieviņās, nodrošina spilgtu pigmentu, kas vienmērīgi klājas un rada ļoti vieglu sajūtu. Nekairina acis, tāpēc piemērots arī lietošanai acs plakstiņu iekšmalas kontūrai. Viegli nosmailinātais gals ļauj iegūt tievu, gludu līniju pie acs mitrās daļas, bet tas ir pietiekami plats, lai viegli iezīmētu visu plakstiņu. Produkts satur arī asinātāju, lai nodrošinātu vajadzīgo zīmuļa formu un aplikatoru līnijas izpludināšanai. Pieejams 7 toņos. EUR 28.

ImperialLash MascaraInk skrostu tušas birstīte ir patentētas tehnoloģijas produkts ar dubultu uzklāšanas sistēmu. Katrs birstītes sariņš ir veidots no inovatīva silikona materiāla un sakārtoti zigzag veidā, lai ar katru kustību piešķirtu skropstām noteiktu formu un nesaķepinātu. Ļoti sīki sasmalcinātie pigmenti un precīzs vasku maisījums katru matiņu aptver ar gaisīgu formulu ar noturīgumu līdz 12 stundām. Kronītim līdzīgais birstītes gals ir paredzēts grūti sasniedzamo matiņu nokrāsošanai acu iekšejos kakatiņos un apakšējo skropstu apjoma palielināšanai. EUR 33.

 Foto: Publicitātes

Pieejams u/v Debenhams.