Peptīdu noslēpums. Elemis papildina Peptide4 sēriju

09.09.2018

Kosmētikā arvien plašāk izmanto peptīdus, jo šīs aminoskābes spēj atjaunot bojātās šūnas un aktivizē dabiskos atjaunošanās procesus ādā. Zīmola Elemis Peptide4 sērijā ir trīs produkti, kas radīti iedvesmojoties no cilvēka ķermeņa bioloģiskā pulksteņa.

Konkrētos dienas laikos šūnas veic noteiktas darbības, sekojot cirkulāriem ritmiem. Traucēts miegs, stress, piesārņota vide, tas viss izjauc šo dabisko ritmu, ietekmējot mūsu bioloģisko pulksteni. Pētot ādas iekšējās sinhronizācijas bioritmu noslēpumu, Elemis jaunie Peptide4 produkti atbalsta dabiskos procesus ādā, ievērojot cirkulāro ritmu. Tādejādi āda pēc to lietošanas izskatās svaiga un atpūtusies.

Elemis Peptide4 nakts krēms – eļļa

Apvieno mitrinošā krēma un aizsargājošās eļļas īpašības. Spēcinošais Peptide4 , kas izstrādāts izmantojot jaunākās molekulārās bioloģijas metodes, palīdz ādai saglabāt svaigu un skaistu izskatu. Ar Omega taukskābēm bagātās matiolas un perila eļļas baro un atjauno ādu. €70.

Elemis Peptide4 acu krēms

Visas dienas garumā krēms intensīvi atjauno un atsvaidzina jutīgo ādu ap acīm.  Peptide4 komplekss atjauno nogurušas ādas izskatu. Satur matolijas un perila eļļas, kas nodrošina mitrināšanu un ādas elasticitāti. Mauraga un margrietiņas ekstrakti mazina tumšos lokus. €54.

Elemis Peptide4 sejas maska

Šī atvēsinošā un izgaismojošā maska acumirklī atjauno ādas starojumu. Maskas tekstūra ir matēti samtaina. Sastāvā esošā ziemeļu kūdra, kura tiek radīta no tūkstošiem organisko ziedu ziedlapiņām, zālītēm un dažādiem augiem, ir īpaši bagāta ar minerāliem, vitamīniem un aminoskābēm. Amoliņš tonizē ādu, vītolu koka ekstrakts, pienskābe, un Brazīlijas melnais māls maigi attīra ādu un noņem atmirušās šūnas.€53.

 

Pieejams Debenhams.