Populārais kosmētikas zīmols Origins – beidzot arī Latvijā!

29.11.2016

Veikala Douglas Select plauktos, kā arī douglas.lv interneta veikalā ir iemirdzējies jauns zīmols  Origins. Tas ir Estee Lauder grupai piederošais zīmols, radīts 1990.gadā un iemīļots visā pasaulē.

Origins ir pazīstams ar to, ka tā ražotajos produktos tiek izmantotas sertificētas organiskās sastāvdaļas un 100% dabīgas ēteriskās eļļas. Starptautiska zinātnieku komanda (ar vairāk nekā 100 dalībniekiem tās sastāvā!) plaši izpēta un klīniski apstiprina visas ORIGINS formulas, pierādot to efektivitāti un drošību lietošanā.

 

ORIGINS produkti nesatur ftalātus, vazelīnu, parafīnu, krāsvielas, minerāleļļas, ķīmisko saules aizsargfiltru PABA un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas (izņemot medu un bišu vasku, iegūtu nenodarot kaitējumus bitēm un apkārtējai videi). Produktu ražošanā tiek izmantoti atjaunojamie resursi, vēja enerģija un videi draudzīga prakse, izmantojot otrreiz pārstrādātos materiālus.

Origins piedāvā 8 kosmētikas kolekcijas, kas katra risina konkrētas ādas problēmas.

Plantsciption - produktu kolekcija ar spēcīgu pret novecošanās iedarbību. Tikai 2 nedēļās palīdz redzami samazināt grumbiņas, padarot ādu tvirtāku, elastīgāku un starojošāku.
A Perfect World - jaunību saglabājošie produkti, kuru sastāvā ir antioksidantiem bagātā baltā tēja, palīdz cīņā ar brīvajiem radikāļiem un novērš pirmās ādas novecošanās pazīmes.

Dr. Andrew Weil Mega Mushroom - īpašā daktera Veila veidotā produktu kolekcija nomierina jutīgu un sakairinātu ādu, novērš apsārtumus un palielina ādas elastību, pateicoties sastāvā esošajai remdējošajajai sēnei.

GinZing - pamodina nogurušu sejas ādu ar enerģizējošiem Ženšeņas produktiem, kuri acumirklī atjauno veselīgu ādas mirdzumu.

Make A Difference - atjauno, mitrina un izlīdzina sausu ādu.

Original Skin - produkti īpaši radīti 25-gadnieku krīzes novēršanai. Attīra ādu, samazina poras, nomierina un atjauno ādas mirdzumu, padarot to dzīvīgu un veselīgu.

Dr. Andrew Weil Mega-Bright - produktu sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas redzami samazina pigmentācijas plankumus un izlīdzina sejas ādas toni.

Ritualitea - atjauno ādas dabīgo mirdzumu un veselīgo stāvokli, pateicoties sastāvā esošajai antioksidantiem bagātajai tējai. Pieejami produkti gan sejas, gan ķermeņa kopšanai.

Foto: Publicitātes