Rūpes par pēdiņām. Dzintars produkti kāju kopšanai.

27.07.2018

Vasaras karstumā aktualizējas kāju problēmas, tās ātri nogurst, pietūkst, āda kļūst raupja, aktivizējas nagu un pēdu sēnīšu infekcijas. Visas šīs problēmas risina Dzintars līnijas Future Formula SOS ārstnieciskā kosmētikas produktu līnija.

Līnijā ietilpst trīs produkti – kāju balzāms tūskas mazināšanai, aizsargsprejs sēnītes novēršanai un mīkstinošs balzāms pēdu kopšanai.

Kāju balzams satur īpašu kompleksu, kas sastāv no dabīgiem bioflavonoīdiem un C vitamīna. Šīs sastāvdaļas aizsargā kapilārus, novērš iekaisumu, samazina asinsvadu trauslumu un asinsvadu sieniņu caurlaidību. Uzlabo mikrocirkulāciju un limfas atteci, tādejādi samazinot tūsku un paaugstina vēnu tonusu.  Īpašas vielas - transportieri veicina aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu dziļajos ādas slāņos, tā palielinot to efektivitāti.

Cena EUR 10.90

Aizsargsprejs kāju ādai un nagiem satur komponentus, kam piemīt izteikta pretmikrobu aktivitāte, kas palīdz ārstēt kāju sēnīšu slimības. Pastāvīgs mitrums un nemainīga temperatūra rada ideālus apstākļus straujai sēnītes attīstībai. Sēnīte kaitē ādai un kāju nagiem. Pēdu āda kļūst biezāka, plaisā un sāk stipri kņudēt. Sēnīte ir ļoti jūtīga pret dezinficējošiem preparātiem, to ietekmē sterilitāte, gaisma un mitruma trūkums. Ja kājas stipri svīst, ir jācīnās ne vien ar sēnīti, bet arī ar svīšanu. Aizsargspreja sastāvā ir dietons, kas stimulē ādas reģenerācijas procesus un veicina ātru mikrotraumu un mikroplaisiņu sadzīšanu. Tam piemīt nomierinoša, pretiekaisuma un antiseptiska iedarbība.

Cena EUR 9.10

Mīkstinošā balzāma sastāvā esošajiem augu ekstraktiem piemīt antiseptiska, pretiekaisuma, reģenerējoša un brūces dziedējoša iedarbība, bet barojošās augu eļļas – šī sviests, kakao sviests un makadāmijas eļļa efektīvi mīkstina ādu, atjaunina, nostiprina un padara to elastīgāku. Spēcīgas iedarbības mitrinošas sastāvdaļas – glicerīns, karbamīds, alantoīns un E vitamins mitrina un novērš ādas plaisāšanu. Balzams ir efektīvs līdzeklis pret plaisiņām. Tas ir paredzēts lietošanai ikdienā, lai nepieļautu ādas plaisāšanu starp pirkstiem un uz papēžiem.

Cena EUR 10.90

Pieejams Dzintars veikalā un Drogas.