Rūpes par ādu vecumā pēc 40

04.04.2016

Svaigas ādas izskats, ko mēs katra vēlamies saglabāt, lielā mērā atkarīgs no sejas ādas kopšanas līdzekļu izvēles. "Nereti sievietes mulst izvēlē un kļūdās starp liftinga un fillera krēmiem, tāpēc jāatceras īsa atziņa — krunciņas aizpildoši krēmi vajadzīgi tad, ja sejā redzamas iegrimušas krunciņas un grumbiņas, bet liftinga krēmi, ja ādai nepieciešama sejas ovāla nostiprināšana un tvirtuma atgūšana," skaidro MOSSA kosmētiķe Karīna Zandberga-Palma. 

Age Excellence krunciņas aizpildošais dienas krēms sola risinājumu abām šīm vajadzībām.

null

Jaunais dienas krēms ir bagātīgas un zīdainas tekstūras, kas palīdz nostiprināt ādas kolagēna slāni un samazināt redzamās līnijas un krunciņas. Sastāvā iekļautā hialuronskābe palīdz saglabāt mitrumu, mīkstina ādu un nostiprina sejas kontūras, bet melnā plūškoka antioksidanti pasargā to no brīvo radikāļu ietekmes un novecošanās.

null

Lai āda spētu uzņemt visas augstvērtīgās vielas un vitamīnus no krēma, nedrīkst aizmirst sejas ādas pīlingu jeb ādas atbrīvošanu no bojāgājušajām šūnām. MOSSA 5 minūšu pīlinga maska maigi atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, tādejādi tiek stimulēta jaunu dzīvotspējīgu šūnu veidošanās, veicinot krunciņu izlīdzināšanos un sejas ādas ovāla nostiprināšanos. Vienlaikus maska samazina poras un izlīdzina ādas toni.

Abos produktos tiek izceltas plūškoka ogas, jo tajās ir nozīmīgs daudzums A un C vitamīnu, antociānu, flavonoīdu.

Līdz 17.aprīlim abi MOSSA jaunumi veikalos Drogas pieejami par Iepazīšanās cenu ar 25% atlaidi

€12.69 (maska)

€14.19 (krēms)