Šī sviesta spēks

13.10.2017

Dabisks Šī sviests kā ķermeņa kopšanas līdzeklis tiek izmantots tūkstošiem gadu. Jau 30 gadus šo sastāvdaļu savos produktos iekļāvis zīmols L'OCCITANE, kurš esošo Šī sviesta līniju papildinājis ar jauniem produktiem.

Zīmola zinātnieki ir gājuši soli uz priekšu un pilnveidojuši atsevišķi produktu tekstūras, padarot tās gaisīgas un viegli uzklājamas. Viens no jaunumiem ir uzputotais ķermeņa krēms, kas izkūst uz ādas, atstājot to zīdaini maigu. Jaunumu klāstā ir arī barojošas ķermeņa eļļa un dušas eļļa, kuras bagātīgā tekstūra atstāj barojošu aizsargplēvi, palīdzot mīkstinot sausu ādu. Visi produkti padara ādu gludu un baro to visas dienas garumā.

Dušas eļļa 18, ķermeņa krēms € 28,50.

Arī virkne esošo Šī līnijas produktu piedzīvojuši pārmaiņas – tiem uzlabotas formulas un izveidots jauns iepakojums. Piemēram, bagātīgajā ķermeņa losjonā ir 15% Šī sviesta, kas sajaukts ar kliņģerīti, lai samazinātu ļoti sausas ādas sajūtu, bet līnijas iecienītākais produkts – īpaši barojošs ķermeņa krēms satur pat 25% vērtīgā šī sviesta. Tas papildus bagātināts ar aprikožu eļļu un dabīgiem ekstraktiem (linsēklu, maršmelo, saldo mandeļu un medu), kas palīdz mīkstināt un nomierina ādu, neatstājot to taukainu. Būtiski atzīmēt, ka L'OCCITANE savos produktos izmanto tikai bioloģisko Šī sviestu.

Ķermeņa eļļa 28, ķermeņa losjons 25,50

Jaunais Šī sviesta līnijas dizains tapis zīmolam sadarbojoties ar Rifle Paper Co līdzdibinātāju Annu Bond, kuru vada kaislība radīt un ilustrēt dzīves mirkļus. Krāsainie, ar roku zīmētie dizaini, atdzīvina Provansu – tās dzeju, krāsas, emocijas. Tas burtiski notver Francijas dienvidu smaržas, gaismas un faktūras, kas burvīgi sader ar lapām, riekstiem un Šī sviesta ziediem.

Pieejams L'OCCITANE veikalā. lv.loccitane.com/

Foto: Publicitātes