Slaidām formām – inovācija no Collistar

21.12.2017

Slaidām formām – inovācija no Collistar

Zīmols Collistar laidis klajā konceptuāli jaunus notievēšanas produktus – modelējošus plāksterus, kas ļauj samazināt ķermeņa apkārtmērus konkrētās zonās. 

Pieejami divu veidu plāksteri – lielāka izmēra, kas paredzēts vēderam/viduklim un mazāki plāksteri tādām problēmzonām kā gurni, pēcpuse, tā dēvētie “peļu vēderiņi” uz rokām. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, plāksteris iedarbojas pakāpeniski - 8 h garumā. Šajā laikā no tā izdalās aktīvās sastāvdaļas, tādas kā kofeīns, karnitīns, Ginka koka ekstrakts.  Plāksterim ir drenējošs efekts, tas stimulē šūnu mikrocirkulāciju, tonizē, nostiprina ādu, samazina tauku šūnas un novērš to uzkrāšanos.

Plāksteri iesaka lietot kā "šoka terapijas" kursu 2 reizes nedēļā. To uzklāj uz sausas, attīrītas, veselas ādas bez iekaisumiem. Tas perfekti pielīp ādai, paliekot nemanāms zem drēbēm, tādejādi lietojams kā dienā, tā naktī. Neiesaka lietot pēc epilēšanas un fizisko aktivitāšu laikā. Plāksteri jāatstāj uz ādas vizmaz 8 stundas un tas ir vienreiz lietojams.

Cena EUR 44.99

Pieejams Douglas