Stenders BOSS – vīrietim, kurš sevi kopj

19.02.2018

Stenders BOSS dušas produktu līnija domāta vīrietim, kas aizņemtajā ikdienā atrod laiku rūpēm par sevi. Produkti bagātināti ar kafijas eļļu efektīvai ādas kopšanai un citronu ēterisko eļļu, kas sniedz pozitīvu enerģiju.


Krēmveida putas ar pumeka pūdera daļiņām iedarbīgai ikdienas ķermeņa ādas attīrīšanai. Pumeka pūderis darbojas kā skrubis, lai efektīvi atbrīvotu ādu no vecajām šūnām, padarot to jūtami gludāku un piešķirot veselīgu izskatu. Sastāvam pievienotā kafijas eļļa darbojas kā antioksidants, lai palīdzētu ādā saglabāt nepieciešamo mitruma līmeni, bet citronu ēteriskā eļļa uzmundrinās. 83,8% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

€9,90

Uz glicerīna bāzes, ar rokām darinātas ziepes ar klasisku vīrišķīgu aromātu. Satur kafijas eļļu, kas palīdz saglabāt nepieciešamo mitruma līmeni ādā, un citronu ēterisko eļļu.

€3,90

Pozitīvas enerģijas deva, ko sniedz vannai pievienota putojoša burbuļbumba ar klasisku vīrišķīgu aromātu. Šī rokām darinātā vannas bumba bagātina ūdeni ar citronu ēterisko eļļu un maltās kafijas daļiņām, kas ļauj atjaunoties ķermenim un prātam.

€2,90

Šampūns matu, galvas ādas un ķermeņa efektīvai, bet maigai ikdienas attīrīšanai. Sastāvam pievienotā kafijas eļļa palīdz ādā un matos saglabāt nepieciešamo mitruma līmeni. Savukārt citronu ēteriskā sniedz pozitīvu enerģiju. 85,5% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

€9,90

Pieejams Stenders veikalā un Debenhams.