Stenders papildina Savvaļas rozes līniju

10.02.2017

Pašmāju kosmētikas ražotājs Stenders laidis klajā mitrinošu sejas masku tūlītējam ādas mirdzumam. Tādejādi 2015.gadā radītās kosmētikas līnijas Savvaļas roze klāstā šobrīd jau ir 10 produkti. 

Neatkarīgi no ādas tipa, vecuma un gadalaika, mitrināšana ir ādas jaunības pamats, kas aizkavē ūdens zudumu ādā un palīdz saglabāt mitruma līdzsvaru. “Esam radījuši mitrinošu masku ar hidrolizētu kolagēnu – dabisko proteīnu, kas gādā par ādas elastību, jauneklīgu un veselu izskatu,” stāsta Stenders Mārketinga un pārdošanas vadītāja Baiba Čipa Ziemele. Maskas sastāvā ir arī savvaļas rožu ekstrakts un ziedūdens, kas kas padara ādu maigu un gludu, kā arī regulē sebuma balansu. Visus līnijas produktus raksturo patīkamais rožu aromāts, kas sejas maskā ir īpaši izteikts.

Mitrinoša sejas maska tūlītējam ādas mirdzumam €19,90 (75ml)

Maskai ir zīdaina, maigi rozā gēlveida konsistence, ko to var arī nenoskalot. Paredzēts lietošanai kā no rīta, tā vakarā un ļauj atdzīvināt nogurušas sejas ādas dabisko mirdzumu. Maska dziļi piepilda ādu, piešķirot tai svaigumu un veselīgu izskatu.

Teksts: Ageless.lv

Fotoi: Publicitātes