Stenders upeņu kārdinājums

06.10.2017

STENDERS laidis klajā produktu līniju ar upeņu aromātu, kurā ietilpst gaisīgs dušas zefīrs, cukura skrubis un mitrinošs ķermeņa jogurts. Visi produkti satur upeņu ogu ekstraktu, kas ir ādai vērtīgo antioksidantu avots. 

«Saulē tumši nobriedušas upenes saldi atspirdzinošā desertā – tieši tik kārdinoša ir mūsu jaunā ķermeņa kopšanas līnija ar upeņu aromātu. Tas ir mirklis, ko varam veltīt sev, aromātiskam skaistuma rituālu baudījumam,» komentē STENDERS Mārketinga un tirdzniecības vadītāja Baiba Čipa - Ziemele.

Upeņu dušas zefīrs ir ļoti maigs mazgāšanās līdzeklis ar gaisīgām krēmveida putām, bagātināts ar upeņu ekstraktu un apelsīnu ēterisko eļļu. Ķermeņa skrubis izceļas ar unikālu tekstūru, kur cukura kristāli un pumeka pūderis dziļi attīrīs ādu, savukārt glicerīns un augu eļļa padarīs to maigu un veselīgi starojošu. Savukārt ķermeņa jogurts mitrinās, nogludinās un viegli aromatizēs ādu, vērtīgās omega taukskābes, ko bagātīgi satur ziemeļu pļavās ziedošā savvaļas linsēklu eļļa, palīdzēs to aizsargāt, uzlabojot ādas elastību.

Upeņu dušas zefīrs – 9,90 EUR / 110 g; Upeņu ķermeņa skrubis – 11,90 EUR / 230 g; Upeņu ķermeņa jogurts – 11,90 EUR / 245 ml; 

Piejams STENDERS veikalā, www.stenders-cosmetics.lv