Stenders iesaka: jauns rituāls ikdienas ādas barošanai

15.03.2016

Lai izvēlētos piemērotākos kosmētiskos produktus, kas sniegs tavai ādai nepieciešamo, jānoskaidro ādas vajadzības un stāvoklis. Lai ļautu labāk izprast sejas kosmētikas iedarbību, Stenders iepazīstina ar efektīviem ādas kopšanas paņēmieniem, izmantojot jaunās kosmētikas līnijas produktus. 

1. solis: attīri un nomierini

Produkts: Attīroša emulsija sejai 

null

Šis krēmveida līdzeklis ikdienas ādas attīrīšanai viegli, bez noskalošanas ar ūdeni notīra netīrumus un kosmētiku, ļaujot ādai justies tīrai un maigai. Lieto to divas reizes dienā, no rīta, lai atbrīvotu ādu no toksīniem, kas izdalījušies nakts laikā, un atjaunotu ādas līdzsvaru un labsajūtu, un vakarā pirms miega, lai attīrītu ādu no bāzes kosmētikas un dienas laikā uzkrātajiem netīrumiem. 

€11,90

2.solis: pabaro un izlīdzini

Produkts: Barojošs sejas krēms

null

Barojošs, mitrumu aizsargājošs krēms, ko vari lietot kā no rīta, tā vakarā, lai atjaunotu mitruma līdzsvaru un iegūtu gludāku, veselīgāku sejas ādu. Lieto krēmu divas reizes dienā kā ikdienas ādas kopšanas rituāla sastāvdaļu, kā arī jebkurā dienas laikā, lai papildus barotu un mitrinātu ādu, kad vien tas nepieciešams.

€23,90

3. solis: uzlabo un nostiprini

Produkts: Eļļa intensīvai sejas ādas kopšanai

null

Pāris pilieni šīs spēkpilnās esences, uzklāti uz attīrītas sejas un dekoltē ādas, palīdzēs uzlabot ādas mitruma līmeni un nostiprināt tās mitruma aizsargbarjeru, lai sejas āda kļūtu gluda un starojoša. Ja tev ir īpaši sausa āda, eļļu vari lietot divas reizes dienā kā no rīta, tā vakarā un pēc tam uzklāt mitrinošu, barojošu sejas krēmu.

€25,90

4. solis: atjauno un piepildi

Produkts: Nakts sejas maska

null

Pirms miega uz attīrītas, sausas sejas un kakla ādas bagātīgi uzklāj aizsargājošo nakts sejas masku, kas palīdzēs atjaunot zaudēto mitrumu, atklājot gludāku, tvirtāku un starojošāku sejas ādu, kad modīsies. Maska nav jānoskalo. Lieto to līdz 2-3 reizēm nedēļā nakts krēma vietā.

€18,90

5. solis: kop un lutini

Produkts: Barojošs lūpu balzams

null

Barojoša kopšana tavām lūpām, lai ilgstoši aizsargātu, padarītu tavas lūpas gludas un piešķirot tām pievilcīgu spīdumu. Vakarā uzklāj lūpu balzamu, lai aizkavētu mitruma zudumu un ļautu lūpām saglabāt komforta sajūtu līdz pat rītam. Dienas laikā uzklāj balzamu lūpu aizsardzībai no ārējās vides ietekmes vai kopā ar lūpu krāsu, lai paspilgtinātu tās toni un piešķirtu lūpām spīdumu.

€7,40

Produkti pieejami Stenders veikalos.

Teksts: Ageless.lv, Stenders

Foto: Publicitātes foto