Testējam Douglas HOME SPA jauno līniju

30.09.2016

Jaunā Douglas HOME SPA līnija Breath of Amazonia ikvienu māju var pārvērst par SPA oāzi. Piesātināti ar akai ogām un marakujas eļļu šie produkti ļauj palutināt kā ķermeni, tā dvēseli.

Pirmais Breath of Amazonia līnijas produkts, kuru izmēģināju, bija dušas putas. No ierastajām dušas želejām tā atšķiras ar to, ka pildītas spreja formas flakonā, kuru piespiežot, uzreiz parādās putas. Tās bagātīgi uzputo un vajag pavisam nedaudz līdzekļa, lai nomazgātu visu ķermeni. Pēc mazgāšanās āda ir maiga un patīkami smaržo. Jāatzīmē, ka šīs līnijas aromātā apvienojas koksnes un augļu smaržas ar salvijas, vīģes, frēzijas, ciedra un tonkas pupiņu aromātu notīm.

Dušas putas: EUR 9,99

Breath of Amazonia ķermeņa skrubi un krēmu paņēmu līdz uz lauku pirti, kur tos izmantoju savam pirts SPA rituālam. Ierīvēšanās laikā skrubis maigi uzputoja, nodrošinot pilnvērtīgu ādas attīrīšanu. Esmu pieradusi, ka abrazīvie skrubji ir vai nu uz sāls vai uz cukura bāzes , taču  šajā produktā tie abi apvienoti. Ķermeņa krēma bagātīgā tekstūra lieliski mitrina ādu, labi iesūcas un neatstāj taukainu sajūtu. Gandarījumu rada arī fakts, ka šīs līnijas produkti nesatur parabēnus.

Ķermeņa skrubis: EUR 12,99

Ķermeņa krēms: EUR 14,99

Līnijā ietilpst arī atjaunojoša marakujas eļļa ķermenim, kas pateicoties dozatoram ir ērti lietojama. Pēc eļļas uzklāšanas āda kļūst ļoti maiga un burvīgi smaržo.  Savukārt roku krēms īpaši noder sākoties rudenim, jo atjauno un bagātīgi mitrina roku ādu.

Ķermeņa eļļa: EUR 12,99

Roku krēms: EUR 4,99 

Pieejams Douglas.

Teksts un foto: Una Ulme