Vasaras iedvesmotā Chanel Cruise 2018 grima kolekcija.

24.05.2018

Vasaras iedvesmotā Chanel Cruise 2018 grima kolekcija. 

Jaunais Chanel grims ir stāsts par zeltainu, pirmo saules staru noskūpstītu ādu, gaismas un ēnas spēlēm, ūdens atspulgiem. Kolekcijas produkti izceļas ar vieglu, caurspīdīgu tekstūru, mirdzumu un maigām, vasarai raksturīgām krāsām. 


Palette Essentielle jaunā palete sejai apvieno divu toņu izgaismotājus un vaigu/lūpu sārtumu, kas piešķir sejai svaigu, dabisku izskatu. Palete ir ļoti ērta līdzņemšanai un ar to pilnīgi pietiek, lai iegūtu vieglu, mirdzošu, saules apspīdētu vasaras grimu. Kolekcijas radītāja, Chanel starptautiskā radošā grima un krāsu dizainere Lucia Pika (Lucia Pica) skaidro, ka paletes misija ir harmonisks, gandrīz nemanāms grims un ceļošanai draudzīgs formāts.

Éclat Énigmatique jaunā acu ēnu palate apvieno četrus siltus, metāliskus toņus. Tie ir caurspīdīgāki nekā ierasts, tāpēc acu grims nebūs smags. Krāsas lieliski sader savā starpā, kas ļauj veidot neuzkrītošu un dabisku pāreju no gaišāka toņa uz tumšāku. Acu grima palete sasaucas ar jaunajiem Le Rouge Crayon de Couleur lūpu zīmuļiem, kas piešķir lūpām dabisku, svaigu veidolu, vienlaikus tās mitrinot un neradot lipīgu sajūtu.

Jaunais nagu laku trio atspuguļo ideju par “nude” grimu, tikai uz nagiem. Toņi ir maigi, neitrāli, tajā pat laikā izteiksmīgi un veiksmīgi turpina kolekcijas stāstu par vasaras krāsu esenci.

Grima kolekcijā ietilps arī jauns paštonējošs produkts L’eau Tan. Šis izsmidzinošais līdzeklis ļauj iegūt pavisam vieglu iedeguma toni, vienlaikus mitrinot, atsvaidzinot un aromatizējot ādu. Jāpiebilst, ka Chanel grima kolekciju raksturo vēl kāds patīkams bonuss – viegls, svaigs, gaisīgs un harmonisks aromāts, ko radījis zīmola Parfimērs Oliviers Polžē (Olivier Polge).

Produkti pieejami u/v Debenhams un Douglas.