Vasaras matu tendence-BOHO stils

06.07.2016


Kā panākt lielisku izskatu gan šīs vasaras karstākajos festivālos, gan draudzenes kāzās, stāsta Create in Riga Stila Akadēmijas radošā direktore Natālija Rivoņenko.

null

Lakats kā aksesuārs

Gari, izlaisti mati ir septiņdesmito gadu stila elements. Īpaši uzmanība tiek pievērsta matu ieveidošanai, tie tiek nedaudz ieviļņoti. Tagad modes kanoni nosaka pievienot koptēlam arī lakatu, kas kalpos kā spilgts akcents. Nav svarīgi vai tas ir saskaņots ar apģērbu – galvenais, lai lakats pieguļ galvai un ir viegli sasienams. Otrajā festivāla dienā, kad mati ir pārdzīvojuši traku nakts ballīti, lakats būs īpaši labs sabiedrotais!

null

Čolka no modes neiziet

Katrs puķu bērns septiņdesmitajos gados zināja - dzīve ir labāka ar čolku.  Šajā vasarā tā atgriežas modē un stiepjas pāri uzacīm. Ieveidot čoklu var gan klasiski vai arī veidot uz malām, atdalot uz pusēm. Īpaši eleganti tā izskatās garu matu īpašniecēm.

null

Čārlija eņģeļi atgriežas pilsētā

Ikoniskais septiņdesmito gadu matu sakārtojums a la Farrah Fawcett savu kulta statusu ieguva pēc slavenā seriāla Čārlija eņģeļi, kur populāras bija viļņainās dāmu matu frizūras. To var izveidot, ja matu garums ir vismaz līdz pleciem un frizūru raksturo  apjoms un daudzi slāņi. Šie viļņi ir aktuāli arī šovasar, tikai nedaudz maigākā izpildījumā, matus ieveidojot smalkāk – vairākos slāņos un smalkākās lokās.

null

Bizes

Vēl viena šīs vasaras TOP tendence ir bizes – nevīžīgas, gludas, spurainas, kas ļauj vaļu iztēlei. Bizēm akcentus vari likt ar šajā sezonā aktuālajām matu rotām – ziediem, fliteriem un metāla aksesuāriem. Lai nofiksētu frizūru, izmanto īpaši stipras fiksācijas matu laku, bet pievērs uzmanību, lai laka nepadara matus lipīgus!

null

Izmēģini!

BOHO stila matu sakārtojumam izmēģini Osis+ jaunos produktus, kas dod iespēju daudzveidīgiem eksperimentiem. Osis+ produkti iedalīti trīs kategorijās – Stils (Style), Tekstūra (Texture) un Frizūras nobeigums (Finish).

Pieejams  Kolonna DAY SPA

Foto: Shutterstock, publicitātes foto.